Kamera
internetowy
Wprowadził: Katrin Gilger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dla kogo będzie najlepsza kamera gopro? Do jakich filmów nadaje się taka kamerka?

Technologia dosyć się dzisiaj prędko rozwija, a przez temu mamy większe szanse, by z tego rozwoju korzystać. Zależnie od tego co preferujemy można sprawniej słuchać muzyki albo nagrywać Filmy.
kamera samochodowa
Wprowadził: Ray Bouknight
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ranking kamer samochodowych ma możliwość nam wiele powiedzieć

Pragniemy mieć świadomość, że odpowiednio zużywamy fundusze. Jeśli decydujemy się na zakup jakiejś elektroniki, to zazwyczaj nastawiamy się, że będziemy z niej mogli korzystać przez parę lat.
kamera
Wprowadził: Joe Kunzler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle modne okazało się nagrywanie praktycznie wszystkiego co nas otacza.

Ale nie są to jednak takie powszechne nagrania, takie jakie możemy zrealizować z naszego tabletu. Raczej należy tu jeszcze wziąć pod uwagę to, iż zwykle nagrania dotyczą środowiska w czasie robienia rozmaitych wyczynowych aktywności. Zatem możemy mówić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom ceniącym sobie czynny tryb funkcjonowania, towarzyszą prawie w każdej ekstremalnej okoliczności.
telefon komórkowy
Wprowadził: N i c o l a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat aplikacji mobilnych

Oprogramowanie do popularnych komórek oparte na licencji open source zrewolucjonizowało osiągnięcia urządzeń mobilnych. Aktualnie projektowanie aplikacji mobilnych jest bardzo łatwe i wymaga jedynie podstawowej wiedzy z zakresu programowania. Dzięki temu na stronach internetowych można znaleźć ogromne ilości amatorskich programów stworzonych na telefony komórkowe, które wykorzystują urządzenia w które wyposażony jest zazwyczaj smartphone: żyroskopy, kamerę czy nawigację GPS. Wiele z tych programów służy jedynie zabawie, są jednak takie, które pomagają ocalić życie człowieka. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc jedynie przez wyobraźnię programisty.
Wideodomofon
Wprowadził: Zach Klein
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/zachklein/4600543/

Wideodomofon – dla spokoju, dla pewności, kto stoi za drzwiami. Czym są te sprytne urządzenia? Co wiemy na ich temat? Warto je posiadać?

Słyszałeś pewnie o takim czymś jak wideodomofon. Może nawet coś na taki temat czytałeś, lecz poza tym Twoja wiedza na ten temat jest znikoma. W tym artykule spróbujemy pokrótce zdefiniować to interesujące pojęcie, przedstawić w nieskomplikowany sposób, czym jest wideodomofon.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Znakomite możliwości lubianej marki

Najlepiej przygotowane oferty producenta sprawdzają się doskonale. I to nie bez powodu. Stuprocentowe dopracowanie różnych zestawień pokazuje klientom, z jak wielką szczegółowością producent podchodzi do tworzenia swych kolejnych, coraz bardziej ulepszonych ofert. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask proponuje wiele możliwości, bo używanie poszczególnych funkcji wywiera piorunujący efekt. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale też dla amatorów.
gps
Wprowadził: Tony Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gadżety, dzięki którym ma się możliwość zadbać o własne bezpieczeństwo – w jaki sposób dobrze jest je kupować?

Dzisiaj ma się do dyspozycji dużo interesujących rozwiązań, jakie umożliwiają o wiele lepiej zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo. To dość ważne, tym samym nie można się dziwić, że sporo osób z chęcią z nich korzysta. Przykładem mogą być chociażby różnego rodzaju kamery, jakie są zakładane na ulicach, w sklepach czy nawet na obszarach prywatnych posesji. Popularnością cechują się na dodatek również atrapy kamery zewnętrznej, jakie w prawdzie nie nagrywają obrazu, ale doskonale udając prawdziwą kamerę, mogą odstraszyć potencjalnych złodziei.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne oferty producenta kamer GoPro

Nowe oraz dopracowane stuprocentowo kamery sportowe czekają na swoich przyszłych posiadaczy w firmowych punktach w Polsce. Dla użytkowników internetu istnieje szansa kupienia kamery w sieci, co jest dla nich niesamowicie komfortową opcją. Gruntownie przemyślane oferty producenta, takie jak najnowocześniejsza edycja kamer sportowych GoPro, trafia doskonale w potrzeby oraz wymagania przyszłych właścicieli. Kryteria stawiane przez zamawiających są dla producenta na wagę złota.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kamera sprawdzana przez fachowców

Ceniona propozycja producenta, czyli kamera gopro hero 3+ black, to urządzenie chętnie oraz bardzo często testowane przez zapalonych użytkowników. Stawiając na wypróbowane oferty, jakie na rynku dostępne są w rewelacyjnych cenach, wybieramy tak naprawdę jakość. Rewelacyjna i niezwykle innowacyjna technologia proponuje szerokie możliwości i mnogość różnych opcji. Jeżeli zdecydujemy się postawić na kamerę rekomendowaną przez tak zacną liczbę interesantów, możemy być pewni odpowiedniego wyboru.
dron
Wprowadził: Peter Linehan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

Poszukując nowomodnego drona z kamerą najwyższej jakości, ofiarowanego do profesjonalnego filmowania z powietrza, warto zaznajomić się z towarem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada multum zalet i dzisiejszych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest faktycznie łatwe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, który w razie potrzeby bez uszczerbku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, zaś drugi w kontrolerze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.