Kamera
internetowy
Wprowadził: Katrin Gilger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dla kogo będzie najlepsza kamera gopro? Do jakich filmów nadaje się taka kamerka?

Technologia bardzo się dzisiaj szybko rozwija, a przez temu mamy lepsze szanse, żeby z tego rozwoju korzystać. W zależności od tego co lubimy można lepiej słuchać utworów muzycznych albo nagrywać nagrania video.
kamera samochodowa
Wprowadził: Ray Bouknight
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ranking kamer samochodowych ma możliwość nam wiele powiedzieć

Elektronikę kupimy na parę lat. Jeżeli decydujemy się na zakup jakiejś elektroniki, to przeważnie namyślamy się, że będziemy z niej mogli korzystać przez kilka lat.
kamera
Wprowadził: Joe Kunzler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle modne okazało się nagrywanie praktycznie wszystkiego co nas otacza.

Ale nie są to jednak takie powszechne nagrania, takie jakie możemy zrealizować z naszego tabletu. Raczej należy tu jeszcze wziąć pod uwagę to, iż zwykle nagrania dotyczą środowiska w czasie robienia rozmaitych wyczynowych aktywności. Zatem możemy mówić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom ceniącym sobie czynny tryb funkcjonowania, towarzyszą prawie w każdej ekstremalnej okoliczności.
telefon komórkowy
Wprowadził: N i c o l a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat aplikacji mobilnych

Oprogramowanie do popularnych komórek oparte na licencji open source zrewolucjonizowało osiągnięcia urządzeń mobilnych. Aktualnie projektowanie aplikacji mobilnych jest niezwykle proste i wymaga tylko elementarnej wiedzy z zakresu programowania. Dzięki temu na stronach internetowych znajdują się tysiące pisanych przez amatorów programów dedykowanych na komórki, które wykorzystują urządzenia w które wyposażony jest zwykle nowoczesny telefon komórkowy: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Spora część z takich programów służy jedynie zabawie, istnieją jednak takie, które mogą pomóc ocalić ludzkie życie. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc zazwyczaj przez fantazję osoby tworzącej program.
Wideodomofon
Wprowadził: Zach Klein
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/zachklein/4600543/

Wideodomofon – dla spokoju, dla pewności, kto stoi za drzwiami. Czym są te sprytne urządzenia? Co wiemy na ich temat? Warto je posiadać?

Słyszałeś pewnie o urządzeniu jak wideodomofon. Może nawet coś na ten temat czytałeś, lecz poza tym Twoja znajomość na ten temat jest znikoma. W tym artykule spróbujemy pokrótce omówić to interesujące pojęcie, przedstawić w nieskomplikowany sposób, czym wideomofon jest.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Znakomite możliwości lubianej marki

Najlepiej przygotowane propozycje producenta sprawdzają się znakomicie. I to nie bez powodu. Całkowite dopracowanie różnych zestawień pokazuje klientom, z jak wielką szczegółowością producent podchodzi do tworzenia swych kolejnych, coraz bardziej udoskonalonych ofert. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask proponuje wiele możliwości, gdyż używanie różnych funkcji robi piorunujący efekt. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla amatorów.
gps
Wprowadził: Tony Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gadżety, dzięki którym ma się możliwość zadbać o własne bezpieczeństwo – w jaki sposób dobrze jest je kupować?

Dziś ma się do wykorzystania sporo interesujących rozwiązań, jakie pozwalają zdecydowanie lepiej zatroszczyć się o własne bezpieczeństwo. To dość istotne, z tego powodu nie należy się dziwić, że dużo osób skwapliwie z nich korzysta. Przykładem mogą być między innymi wszelkiego rodzaju kamery, które są montowane na ulicach, w sklepach czy nawet na terenach prywatnych posesji. Popularnością charakteryzują się w dodatku również atrapy kamery zewnętrznej, jakie w prawdzie nie nagrywają obrazu, ale znakomicie udając prawdziwą kamerę, mogą zniechęcić ewentualnych złodziei.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne oferty producenta kamer GoPro

Ciekawe oraz dopracowane w każdym calu kamery sportowe czekają na swych przyszłych posiadaczy w firmowych punktach w całej Polsce. Dla użytkowników internetu istnieje szansa wybrania kamery w internecie, co jest dla nich niezwykle wygodną opcją. Gruntownie przemyślane propozycje producenta, takie jak najnowocześniejsza edycja kamer sportowych GoPro, trafia idealnie w potrzeby oraz wymagania przyszłych użytkowników. Kryteria stawiane przez konsumentów są dla producenta w szczególnej cenie.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kamera sprawdzana przez fachowców

Ceniona oferta producenta, czyli kamera gopro hero 3+ black, to urządzenie chętnie oraz szczególnie często testowane przez zapalonych użytkowników. Stawiając na wypróbowane oferty, które na rynku dostępne są w niewygórowanych cenach, stawiamy na jakość. Wysoka i niezwykle innowacyjna technologia proponuje rozbudowane możliwości i mnogość różnych opcji. Jeżeli zdecydujemy się postawić na kamerę rekomendowaną przez tak dużą liczbę interesantów, możemy być pewni trafnego wyboru.
dron
Wprowadził: Peter Linehan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

Poszukując nowomodnego drona z kamerą najwyższej jakości, oddanego do fachowego filmowania z powietrza, powinno poznać się z produktem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma wiele zalet i dzisiejszych funkcji. Został zaprojektowany przez fachowych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest istotnie proste i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym modelu pojawił się przycisk pauzy, jaki w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, a drugi w kontrolerze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.