Kamera
internetowy
Wprowadził: Katrin Gilger
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dla kogo będzie najlepsza kamera gopro? Do jakich filmów nadaje się taka kamerka?

Technologia dosyć się obecnie szybko rozwija, a dzięki temu mamy większe możliwości, żeby z tego korzystać. Zależnie od tego co preferujemy możemy sprawniej słuchać muzyki czy kręcić Filmy.
kamera samochodowa
Wprowadził: Ray Bouknight
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ranking kamer samochodowych ma możliwość nam wiele powiedzieć

Pragniemy mieć gwarancję, że właściwie wydajemy pieniądze. Jeżeli zdecydujemy się na zakup jakiejś elektroniki, to zazwyczaj namyślamy się, że będziemy z niej mieli szansę korzystać przez parę lat.
kamera
Wprowadził: Joe Kunzler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle modne okazało się nagrywanie praktycznie wszystkiego co nas otacza.

Ale nie są to jednak takie powszechne nagrania, takie jakie możemy zrealizować z naszego tabletu. Raczej należy tu jeszcze wziąć pod uwagę to, iż zwykle nagrania dotyczą środowiska w czasie robienia rozmaitych wyczynowych aktywności. Zatem możemy mówić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom ceniącym sobie czynny tryb funkcjonowania, towarzyszą prawie w każdej ekstremalnej okoliczności.
telefon komórkowy
Wprowadził: N i c o l a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Świat aplikacji mobilnych

Oprogramowanie do telefonów komórkowych znajdujące się na licencji open source zrewolucjonizowało osiągnięcia urządzeń mobilnych. Obecnie projektowanie aplikacji mobilnych jest dziecinnie proste i wymaga jedynie podstawowych informacji z zakresu programowania. Dzięki temu na stronach internetowych znajdują się tysiące amatorskich programów dedykowanych na komórki, wykorzystujących urządzenia w jakie wyposażony jest zwykle smartphone: żyroskopy, kamerę czy lokalizator GPS. Spora część z tych aplikacji wykorzystywana jest jedynie do zabawy, istnieją jednak takie, które mogą pomóc ratować życie człowieka. Możliwości oprogramowania ograniczone są więc tylko przez wyobraźnię programisty.
Wideodomofon
Wprowadził: Zach Klein
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/zachklein/4600543/

Wideodomofon – dla spokoju, dla pewności, kto stoi za drzwiami. Czym są te sprytne urządzenia? Co wiemy na ich temat? Warto je posiadać?

Słyszałeś pewnie o takim czymś jak wideodomofon. Może nawet coś na ten temat czytałeś, lecz poza tym Twoja wiedza na ten temat jest bardzo ograniczona. W tym artykule postaram się pokrótce omówić to interesujące pojęcie, przedstawić w nieskomplikowany sposób, czym wideomofon jest.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Znakomite możliwości lubianej marki

Najlepiej przygotowane możliwości producenta sprawdzają się znakomicie. I to nie bez powodu. Całkowite dopracowanie poszczególnych zestawień udowadnia klientom, z jak ogromną szczegółowością producent podchodzi do tworzenia swych kolejnych, coraz bardziej udoskonalonych ofert. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask proponuje wiele możliwości, gdyż używanie rozmaitych funkcji wywiera piorunujący efekt. Jest to znakomite rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla amatorów.
gps
Wprowadził: Tony Webster
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gadżety, dzięki którym ma się możliwość zadbać o własne bezpieczeństwo – w jaki sposób dobrze jest je kupować?

Dzisiaj ma się do dyspozycji dużo interesujących rozwiązań, jakie umożliwiają o wiele lepiej zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo. To dość ważne, tym samym nie można się dziwić, że sporo osób z chęcią z nich korzysta. Przykładem mogą być chociażby różnego rodzaju kamery, jakie są zakładane na ulicach, w sklepach czy nawet na obszarach prywatnych posesji. Popularnością cechują się na dodatek również atrapy kamery zewnętrznej, jakie w prawdzie nie nagrywają obrazu, ale doskonale udając prawdziwą kamerę, mogą odstraszyć potencjalnych złodziei.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne oferty producenta kamer GoPro

Nowe oraz dopracowane stuprocentowo kamery sportowe czekają na swoich przyszłych posiadaczy w firmowych punktach w Polsce. Dla użytkowników internetu istnieje szansa kupienia kamery w sieci, co jest dla nich niesamowicie komfortową opcją. Gruntownie przemyślane oferty producenta, takie jak najnowocześniejsza edycja kamer sportowych GoPro, trafia doskonale w potrzeby oraz wymagania przyszłych właścicieli. Kryteria stawiane przez zamawiających są dla producenta na wagę złota.
kamera sportowa GoPro
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kamera sprawdzana przez fachowców

Ceniona propozycja producenta, czyli kamera gopro hero 3+ black, to urządzenie chętnie oraz bardzo często testowane przez zapalonych użytkowników. Stawiając na wypróbowane oferty, jakie na rynku dostępne są w rewelacyjnych cenach, wybieramy tak naprawdę jakość. Rewelacyjna i niezwykle innowacyjna technologia proponuje szerokie możliwości i mnogość różnych opcji. Jeżeli zdecydujemy się postawić na kamerę rekomendowaną przez tak zacną liczbę interesantów, możemy być pewni odpowiedniego wyboru.
dron
Wprowadził: Peter Linehan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

Poszukując nowoczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, ofiarowanego do profesjonalnego filmowania z powietrza, powinno poznać się z towarem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma dużo zalet i współczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest faktycznie proste i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, jaki w razie potrzeby bez uszczerbku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, a drugi w kontrolerze.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.