Procesor
gra komputerowa
Wprowadził: download.net.pl - mobile
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kilka zasad dotyczących wybierania podzespołów komputerowych w przypadku sprzętu dla graczy.

Komputery od samego początku wykorzystywane są nie tylko do pracy, ale też do rozrywki i zabawy. A w tym obszarze bardzo dużym wzięciem cieszą się przeróżne gry, w praktyce to one właśnie były jednymi z pierwszych rodzajów programów, jakie powstały. I to gry właśnie obecnie napędzają rozwój komputerowego sprzętu, bardzo podnosząc poprzeczkę jeżeli będzie chodzić o wymagania. Najnowsze produkcje zachwycają nie tylko dużą grywalnością ale też niesamowitą grafiką, czasami wręcz ma się wrażenie, że się ogląda film.
komputer Asus
Wprowadził: Asus
Treści źródłowe: Asus

Czy stacjonarne komputery odeszły do lamusa? Czy nie ma potrzeby, żeby je wykorzystywać? Prawdą jest, iż wręcz przeciwnie

Żyjemy w coraz szybszych czasach, wszystko ma być jak najbardziej błyskawiczne, na szybko, na teraz. W ten sposób jednocześnie dążymy do miniaturyzacji, a dostrzegamy to chociażby na przykładzie coraz nowszych odmian telefonów czy komputerów. Obecnie każdy jest w posiadaniu smartfona, zresztą bez tego sprzętu ciężko sobie wyobrazić dzisiejsze funkcjonowanie.
Marketing mobilny
Wprowadził: GoMobi.pl
Treści źródłowe: http://gomobi.pl

Najnowsze telefony

W naszym serwisie przeczytasz nowościz obszaru najnowszych technologii. Wyróżniamy się artykułami bardzo rzetelnymi. Nasi autorzy mają wieloletnie doświadczenie.
tablet Asus
Wprowadził: pestoverde
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Poczytaj, jakiego rodzaju są nowe propozycje na rynku tabletów

Wybierając nowy tablet klienci stają przed ciężkim wyborem, czy zakupić urządzenie markowe, ale przy tym trochę droższe, czy zdecydować się na produkt jakiegoś nieznanego wytwórcy. Z reguły ta druga opcja jest znacznie tańsza, ale ryzyko jest takie, że urządzenie nie do końca będzie porządnie zrobione i sprawnie funkcjonujące. Za cenę 200 złotych można się już stać właścicielem nowego urządzenia, takiego jak na przykład Tablet Cavion Base 7, jak na swoją cenę urządzenie to ma całkiem przyzwoite parametry.
tablet Lenovo
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Spory wybór ofert tabletów - jak sobie z tym poradzić?

Rynek elektroniki rozwija się w dynamiczny sposób. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe produkty, a projektanci prześcigają się w nowinkach technologicznych mających zachęcić konsumentów do kupna akurat ich produktów. Zmieniły się również oczekiwania jeśli chodzi o przekątną ekranu. Do niedawna popularne były tablety 7 i 10 calowe, ale obecnie coraz częściej można spotkać inne wielkości, na przykład 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo w swojej ofercie posiada oba najpopularniejsze modele tabletów.
tablet Samsung Galaxy
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Który tablet wybrać?

Na rynku tabletów jest bardzo duża konkurencja. Przoduje paru czołowych producentów, którzy oferują produkty najwyższej jakości, ale też odpowiednio kosztujące. Wiele mniejszych firm z większym lub mniejszym powodzeniem chcą urwać trochę z tego wielkiego tortu, i w niejednym przypadku może im się udać zaoferować niedrogie a jednocześnie solidne sprzęty, które będą kosztować dużo mniej niż markowi konkurenci. Jako przykład można tu podać Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).
tablet z przenośną klawiaturą
Wprowadził: Cesar Cardoso
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak błyskawicznie wybrać idealny dla nas tablet?

Rynek rozrywki mobilnej od pewnego czasu został zawładnięty przez tablety oraz smartfony. W sprzedaży swoje urządzenia oferuje kilku dużych, renomowanych producentów oraz kilkudziesięciu pozostałych, których urządzenia są nieco gorszej jakości, lecz za to kosztują sporo mniej. O tym czy kupić tablet solidny ale droższy, czy też skusić się na tańszy, ale z gorszymi parametrami zdecydować musi sam klient, do niego należy końcowa decyzja. Gdy ktoś skłania się raczej ku pierwszej grupie, to powinien przyglądnąć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za najlepsze w sprzedaży.
Smart TV
Wprowadził: Sinchen.Lin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Smart TV
Wprowadził: Sinchen.Lin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowinki w urządzeniach RTV na nadchodzący rok- w którym kierunku zmierza rozwój elektroniki?

Na rynku wyrobów RTV udoskonalenia ukazują się tak często, że naprawdę za nimi nadążyć. Wszystko jest z roku na rok szybsze, bardziej kolorowe, bardziej użyteczne i wymaga od odbiorcy coraz mniej. Nie inaczej jest i w tym roku- producenci wciąż przeganiają się w zaskakiwaniu konsumentów coraz wymyślniejszymi zabawkami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.