Tablet
smartfon
Wprowadził: TAKA@P.P.R.S
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aplikacje mobilne – innowacyjne narzędzia dla firm

Niemal każdy ma w dzisiejszych czasach chociaż jedno urządzenie mobilne. Smartfony, tablety oraz smartwatche podbiły świat, gdyż ułatwiają nam wykonywanie codziennych obowiązków, dają nieograniczony dostęp do wiedzy, rozrywki i sztuki. Można to wykorzystać nie tylko jako osoba prywatna – coraz chętniej po dobre aplikacje sięgają przedsiębiorstwa.
komputer Asus
Wprowadził: Asus
Treści źródłowe: Asus

Czy stacjonarne komputery odeszły do lamusa? Czy nie ma potrzeby, żeby je wykorzystywać? Prawdą jest, iż wręcz przeciwnie

Żyjemy w coraz bardziej szybkich czasach, wszystko powinno być więc jak najbardziej błyskawiczne, na szybko, na zaraz. W taki sposób jednocześnie dążymy do miniaturyzacji, a widzimy to chociażby na przykładzie coraz bardziej nowych odmian telefonów czy komputerów. Aktualnie każdy jest w posiadaniu smartfona, zresztą bez niego trudno sobie wyobrazić dzisiejsze życie.
Mała czarna w mistrzowskim wydaniu
Wprowadził: Miele
Treści źródłowe: Miele

Chcesz kupić sobie upominek? Tutaj dowiesz się, co będzie ci przydatne

Każdy czasem potrzebuje poprawić sobie nastrój. Możemy być markotni z racji kiepskiego dnia w pracy, słabszej oceny w szkole, problemów ze zdrowiem czy kłótni z bliskimi. Jednak nie można się poddawać, tylko starać się odzyskać humor, by z wysoko podniesioną głową stawić czoła wszystkim trudnościom. Pomóc w tym może mały zakup, który od razu rozpromieni twoją buzię.
tablet
Wprowadził: Asus
Treści źródłowe: Asus

W jaki sposób najlepiej wybrać tablet

Nastały czasy, w jakich dostęp do internetu staje się dla większości z nas priorytetem. Chcemy ciągle być na bieżąco – tak samo z wiadomościami z kraju i ze świata, jak i z indywidualną skrzynką e-mailową. Doceniamy sposobność nieprzerwanego kontaktu z bliskimi i sprawdzenia każdej informacji, której na ten czas potrzebujemy - m.in. ceny interesującego nas produktu. Z tej racji coraz częściej rozważamy, który gadżet najlepiej spełni nasze potrzeby. Do dwóch najbardziej cenionych – poza telefonami – należą netbooki i tablety. Który z nich powinniśmy kupić i na jakie sprawy zwrócić uwagę, jeżeli chcemy mieć pewność, iż podjęliśmy dobrą decyzję?
pokrowiec
Wprowadził: Elisa Fair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Etui do m.in. telefonów

Pokrowiec to niewątpliwie coś wielce przydatnego. Zatem w tym artykule omówimy wszystkie najbardziej znaczące kwestie mające związek z akurat pokrowcami. Mocno realne, że mało kogo właściwie kwestia pokrowców interesuje, ale miejmy nadzieję, iż chociażby jeden czytelnik mocno zainteresowany tym tematem najzwyczajniej się odnajdzie. No zobaczymy.
tablet
Wprowadził: Trust
Treści źródłowe: Trust

Laptop czy tablet - to pytanie zadaje sobie wiele osób zamierzających kupić niewielkie, mobilne urządzenie do rozrywki albo pracy

Tablet czy laptop - pytanie to zadaje sobie wielu ludzi chcących kupić nieduże, przenośne urządzenie do rozrywki albo pracy. Oba te urządzenia posiadają swe zalety i wady, i w rzeczywistości od potrzeb użytkownika będzie zależało, które urządzenie bardziej mu się sprawdzi. Laptopy funkcjonują zwykle pod kontrolą systemu windows lub linux i przez co można na nich pracować w większości aplikacji użytkowych, biurowych, a poza tym grać w sporą liczbę różnych gier.
czytnik ebooków
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Który czytnik e-booków wybrać – zestawienie cen i wersji Klindle

Parę lat temu przez czytelniczy rynek przetoczyła się rewolucyjna zmiana, która całkowicie zmieniła podejście do czytania ogromnej rzeszy ludzi. Powodem tego stanu zostały czytniki e book, jakie początkowo nieśmiało zaczęły się pojawiać na sklepowych półkach, by niewiele czasu później stać się jednym z najchętniej kupowanych gadżetów elektronicznych na całym świecie. Czytniki e book różnią się nieco od swoich kuzynów, czyli smartfonów oraz tabletów
.
Tablet w ręku
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Największe zalety tableta

Świetnie, że wzrasta w Polsce zapotrzebowanie na tablety! Przecież bez wątpienia mają one dużo zalet. W sumie tablety nie są nowością, toteż rynek jest nieco napełniony takimi cackami, lecz i tak w żadnym wypadku sugerowanie, iż ich producenci muszą się obawiać jest nie na miejscu.
Smartfon
Wprowadził: HTC
Treści źródłowe: HTC

Tani Smartfon i tablet dla każdego kto szuka nowoczesnych rozwiązań .

Ścigając kolejne nowinki techniczne, zastępujemy swoje komórki sprzętami lepszej generacji. Małe, klawiszowe komórki odchodzą w niepamięć, zaś unowocześniane ciągle dotykowce konkurują ze smartfonami, tabletami, iPadami.
Praca w branży IT
Wprowadził: hackNY.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze laptopy

Ceny komputerów przenośnych i tabletów systematycznie spadają. Już do 3000 zł można wybrać znakomity laptop, zarówno do pracy w domu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak seanse filmowe, przesłuchiwanie piosenek czy gry na PC.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.