Tablet
Lexar
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

W dzisiejszych czasach każdy, kto ma sklep, musi istnieć też w sieci

Trudno wyobrazić sobie teraz prawidłowo działający sklep, który nie miałby swojej strony internetowej.


W dzisiejszych czasach każdy, kto ma sklep, musi istnieć też w sieci

Jedyny sklep, który dobrze sobie radzi w obecnym wieku bez internetu, to piekarnia.
tablet marki samsung
Treści źródłowe: pixabay.com

Który tablet i aparat kupić?

Kiedy zbliża się okres letnich urlopów warto pomyśleć o urządzeniach, jakie mogą okazać się nieodzowne w długiej podróży oraz na samym miejscu docelowym naszej wycieczki, kiedy chcemy na zdjęciach uwiecznić cudowne chwile naszego wypoczynku. Gadżetami, które absolutnie muszą pojawić się w naszym elektronicznym przyborniku są na pewno tablet jak i kompaktowy aparat fotograficzny.
smartfon
Wprowadził: TAKA@P.P.R.S
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aplikacje mobilne – innowacyjne narzędzia dla firm

Niemal każdy ma obecnie chociaż jedno urządzenie mobilne. Smartfony, tablety oraz smartwatche podbiły świat, ponieważ ułatwiają nam realizację codziennych zadań, dają swobodny dostęp do wiadomości, zabawy oraz kultury. Można to wykorzystać nie tylko w życiu prywatnym – coraz chętniej po przydatne aplikacje sięgają przedsiębiorstwa.
komputer Asus
Wprowadził: Asus
Treści źródłowe: Asus

Czy stacjonarne komputery odeszły do lamusa? Czy nie ma potrzeby, żeby je wykorzystywać? Prawdą jest, iż wręcz przeciwnie

Żyjemy w coraz bardziej szybkich czasach, wszystko ma być jak najbardziej błyskawiczne, na szybko, na zaraz. W taki sposób jednocześnie dążymy do rozwoju technologii, a dostrzegamy to choćby na przykładzie coraz bardziej nowych odmian telefonów czy komputerów. Aktualnie każdy posiada smartfona, zresztą bez tego sprzętu trudno sobie wyobrazić obecne funkcjonowanie.
Mała czarna w mistrzowskim wydaniu
Wprowadził: Miele
Treści źródłowe: Miele

Chcesz kupić sobie upominek? Tutaj dowiesz się, co będzie ci przydatne

Każdy czasem potrzebuje poprawy nastroju. Możemy być przygnębieni z powodu kiepskiego dnia w pracy, gorszej oceny w szkole, problemów ze zdrowiem czy sprzeczek w rodzinie. Jednak nie można się poddawać, tylko starać się odzyskać humor, by z wysoko podniesioną głową przeciwstawić się wszystkim niedogodnościom. Pomóc w tym może drobny zakup, jaki od razu rozweseli twoją buzię.
tablet
Wprowadził: Asus
Treści źródłowe: Asus

W jaki sposób najlepiej wybrać tablet

Żyjemy w czasach, w których dostęp do sieci jest dla większości z nas priorytetem. Pragniemy ciągle być na bieżąco – tak samo z wiadomościami z kraju i ze świata, jak i z własną skrzynką e-mailową. Doceniamy sposobność nieustannego kontaktu z bliskimi i znalezienia każdej informacji, której obecnie potrzebujemy - m.in. ceny potrzebnego nam produktu. Z tego względu coraz częściej rozważamy, jaki gadżet najlepiej spełni nasze wymogi. Do dwóch szczególnie popularnych – poza komórkami – zaliczają się netbooki oraz tablety. Który z nich powinniśmy kupić i na jakie sprawy zwrócić uwagę, jeśli chcemy mieć pewność, iż podjęliśmy słuszną decyzję?
pokrowiec
Wprowadził: Elisa Fair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Etui do m.in. telefonów

Pokrowiec to z pewnością coś bardzo przydatnego. Zatem w owym artykule postaramy się omówić wszystkie najbardziej istotne kwestie związane z akurat pokrowcami. Wielce realne, że mało kogo właściwie kwestia pokrowców interesuje, lecz miejmy nadzieję, iż choćby jeden czytelnik zainteresowany owym tematem najzwyczajniej się znajdzie. Zobaczymy.
tablet
Wprowadził: Trust
Treści źródłowe: Trust

Laptop czy tablet - to pytanie zadaje sobie wiele osób zamierzających kupić niewielkie, mobilne urządzenie do rozrywki albo pracy

Tablet czy laptop - pytanie to zaczyna sobie zadawać wielu ludzi chcących kupić niewielkie, przenośne urządzenie do rozrywki albo pracy. Oba te sprzęty mają swoje zalety i wady, i tak naprawdę od potrzeb użytkownika będzie zależało, które urządzenie lepiej mu się przyda. Laptopy funkcjonują przeważnie pod kontrolą systemów windows lub linux i przez co można na nich pracować w większości aplikacji biurowych, użytkowych, a także grać w sporą liczbę różnych gier.
czytnik ebooków
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Który czytnik e-booków wybrać – zestawienie cen i wersji Klindle

Parę lat wcześniej przez rynek czytelniczy przetoczyła się rewolucyjna zmiana, która zupełnie odmieniła podejście do czytania wielu milionów czytelników. Powodem tej rewolucji stały się czytniki e book, które początkowo nieśmiało zaczęły się pojawiać na sklepowych półkach, by niewiele czasu później stać się jednym z najczęściej kupowanych gadżetów elektronicznych na całym świecie. Czytniki e book różnią się nieco od swoich kuzynów, to znaczy smartfonów oraz tabletów
.
Tablet w ręku
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Największe zalety tableta

Bardzo dobrze, że wzrasta w naszym kraju zapotrzebowanie na tablety! Przecież bez żadnego cienia wątpliwości mają one dużo zalet. Tak naprawdę tablety nie są jakąś nowością, zatem rynek jest trochę napełniony tymi urządzeniami, ale tak czy siak w żadnym razie sugerowanie, iż ich producenci powinni się bać jest nie na miejscu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.