Biuro

Mój znajomy laptop

Pragniesz posiadać własne przedsiębiorstwo? Niezła inicjatywa. Samodzielna działalność to niezłe stawki podatkowe (liniowy podatek), wolność i perspektywa dobrych zysków. Bez wątpliwości jest również ryzyko, w związku z krachem. Ludzie dość mają już doniesień o kiepskich wskaźnikach. Przemyśl sobie, co trzeba zrobić, by ustanowić swój pierwszy biznes.
Praca w branży IT
Wprowadził: hackNY.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze laptopy

Ceny laptopów i tabletów ciągle spadają. Już ok 3000 zł można wyszukać rewelacyjny laptop, zarówno do pracy w zaciszu domu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, słuchanie piosenek czy gry na PC.
drukarka
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokazujemy co wybrać do biura, a co do domu

Znacznie więcej papierów drukujemy sami, a co się z tym wiąże, prawie w każdym mieszkaniu stoi drukarka, nie mówiąc już o tym, iż także musi być ona w każdym biurze. Mimo wszystko nim zakupimy takie urządzenie dla siebie, należy się właściwie zastanowić, czego dokładnie od niego oczekujemy oraz z jakich możliwości bez wątpienia będziemy pragnęli tutaj używać. Wyłącznie wówczas będziemy mieli świadomość, iż posiadamy wszystko co niezbędne oraz iż jednocześnie nie będziemy przepłacać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.