Biuro

Mój znajomy laptop

Planujesz ustanowić własne przedsiębiorstwo? Niezła inicjatywa. Prywatna działalność to niezłe kwestie podatkowe (18 procent), wolność i szansa na wzbogacenie się. Oczywiście występuje również ryzyko, w związku z kryzysem. Przedsiębiorcy dość mają już informacji o spadających notowaniach. Zanalizuj sobie, co musisz uczynić, by odpalić swoją pierwszą firmę.
Praca w branży IT
Wprowadził: hackNY.org
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze laptopy

Ceny komputerów przenośnych i tabletów ciągle spadają. Już do 3000 zł można zakupić pierwszorzędny laptop, zarówno do pracy w mieszkaniu czy biurze, jak i do rozrywki takiej jak oglądanie filmów, przesłuchiwanie muzyki czy gry komputerowe.
drukarka
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pokazujemy co wybrać do biura, a co do domu

Znacznie więcej danych drukujemy sami, a co się z tym łączy, prawie w każdym domu stoi drukarka, nie mówiąc już o tym, że też powinna być ona w każdym biurze. Mimo wszystko nim kupimy takowe urządzenie dla siebie, należy się właściwie zastanowić, czego naprawdę od niego wymagamy i z jakich funkcji z pewnością będziemy chcieli tutaj korzystać. Jedynie wtenczas będziemy posiadali gwarancję, że posiadamy wszystko co niezbędne i że jednocześnie nie będziemy przepłacać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.