Zdjęcia
robienie zdjęć
Wprowadził: Bill Smith
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pewne momenty w życiu wymagają najlepszej oprawy. Zachowaj taki moment na pięknych fotografiach

W życiu są sytuacje, obok których nie sposób przejść bez emocji są to punkty na mapie naszego życia bardzo wyraźnie, jasno świecące, do których powracamy wspomnieniami, jakie powinny być odpowiednio świętowane. Jest kilka takich sytuacji, zaczynając od przyjścia na świat, a kończąc na naszej śmierci. Niestety, punkt ostatni jest końcem absolutnym, ale o tym z pewnością wszyscy wiemy. Żyjąc, staramy się o tym nie myśleć, a śmierć wydaje się odległa. Lepiej bowiem skupiać się na chwilach, na tym, co kreuje nasze życie.
dziecko
Wprowadził: Manu Rochet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wspaniała pamiątka na resztę życia dla naszego dziecka - oto pomysły

Jedną z trudniejszych sesji jest sesja fotograficzna z małym brzdącem. Chociaż dzieci to świetny temat do robienia zdjęć to praca z nimi bywa potwornie wyczerpująca. Niestety maluch nie zawsze jest w stanie zrozumieć to, co do niego mówi fotograf. Bywa, że zamiast pięknie się uśmiechać zaczyna płakać. W takim wypadku fotograf ma nie lada orzech do zgryzienia.
Modelka spoglądająca w górę
Wprowadził: Stefano Montagner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografie modelek podstawą sukcesu w branży

Świat mody cieszy się aktualnie dużym zainteresowaniem. Coraz więcej osób pragnie w nim zawodowo uczestniczyć, toteż liczba blogów modowych z dnia na dzień rośnie coraz bardziej.
http://magiceye.com.pl/
Wprowadził: Steffen Voß
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zdjęcia z powietrza pokazują drobiazgi, których normalnie nie jesteśmy w stanie dojrzeć

Kiedy nie posiadaliśmy możliwości latać samolotem, to bez wątpienia nierzadko się zastanawiamy, jak prezentują się ulice oraz domy w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście znacznie częściej przedstawiciele miasta, chcąc pokazać jak niesamowicie się ona prezentuje i jak świetnie są rozłożone budynki, które się w niej znajdują, realizują filmowanie z lotu ptaka. Zazwyczaj jest tak, iż wypożyczany jest nieduży samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie uwiecznia calutki lot, jaki odbywa się nad konkretną miejscowością. Parę razy wracają, tak żeby złapać wszystko z przeróżnych perspektyw, a później mieszkańcy mogą oglądać to wspaniałe wykonanie.
aparat fotograficzny

Każdy pragnie się pochwalić wspaniałymi fotografiami

Jeśli pragniemy mieć pewność, że chętnie będziemy wracali do momentów, które spędziliśmy na wakacjach oraz iż ochoczo będziemy się tymi chwilami dzielili z kolejnymi, to bez wątpienia musimy sobie zdawać sprawę z tego, iż dobre zdjęcia będą tu niesamowicie ważne. To przez nie sporo wydarzeń na długo zachowa własną wyrazistość i prościej będzie nam przekazać ich nieprawdopodobne znaczenie. Lecz jak w taki razie pozyskać te najwspanialsze zdjęcia, które są tak istotną pamiątką z mnóstwa chwil w życiu?
Fotograf
Wprowadził: Santiago Matan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie musimy zazdrościć zawodowym fotografom

Jeszcze zupełnie niedawno działo się tak, że zawodowy aparat posiadali jedynie fachowi fotografowie, a zwyczajni obywatele musieli się zachwycić aparatami, które nie proponowały tak wspaniałej jakości zdjęć. Na szczęście dziś wszystko się zmienia oraz możemy liczyć na to, że każdy ma szansę sobie zakupić wspaniałej jakości aparat fotograficzny, który pozwoli mu na robienie takich ujęć, jakby były robione przez fachowca. To wszystko sprawia, iż ludzie znacznie chętniej robią fotografie i zatrzymują momenty, które są dla nich na pewno niesamowicie ważne.
aparat fotograficzny

Zdjęcia z urlopu

Lada dzień nadejdą tak upragnione wakacje. Wszystkie potrzebne rzeczy spakowane w torby i walizki, oczekują z niecierpliwością na wyjazd. Wśród nich również aparat fotograficzny, a wraz z nim nadzieja na wspaniałe fotografie. Wszak nieczęsto leci się na Kubę! Ale co począć gdy pojęcie o fotografii mamy nikłe?
Sprzęt fotograficzny
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Chcesz robić piękne zdjęcia? - przeczytaj

Zrobić zdjęcie potrafi większość z nas, jednak tylko nielicznym udaje się zrobić zdjęcie dobre. Parę porad dla początkującego fotografa?
Obiektyw, fotografia
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Rozwijanie umiejętności zawsze się opłaca

Przy pomocy rozwiązań, jakie jeszcze jakiś czas temu wydawały się być nieosiągalne można dzisiaj przekonać się na sporą ilość spraw, z jakich na pewno będzie się zadowolonym. Na przykład, słusznie jest zdecydować się na to, aby robić interesujące fotografie, które zamieszczać będzie możliwość w różnorakich gazetach tematycznych oraz na serwisach internetowych. W taki sposób na dodatek zyska się przeświadczenie, że rzeczywiście realizuje się swoje upodobania w jak najlepszym stopniu. Dlatego dobrze będzie szkolić się w takim stopniu, aby następnie udowodnić osobom, jakie będą miały ochotę zainwestować w należące do nas projekty, że rzeczywiście właściwie będzie nam zaufać.
fotografia
Written by: http://www.sxc.hu
Oryginal: http://www.sxc.hu

W co wyposażyć nowoczesne studio fotograficzne?

W XXI wieku fotografia jest tak bardzo rozpowszechniona, praktycznie nie zauważalna. Obecnie każdy posiada małe cudo, którym może upamiętnić zaręczyny, jak też każdą dowolną uroczystość za pomocą naciśnięcia przycisku. Pewnie większość z nas właśnie tak robi. Ale w pewnym momencie przygody z aparatem możliwe że zatęsknimy za ”ręczną” fotografią, skomplikowaną ale za to romantyczną. Jeśli taka tęsknota, taki głód dawnych czasów się w nas zbudzi, jeżeli złapiemy bakcyla, musimy zadać sobie fundamentalne pytanie: jaki sprzęt nabyć, czy wystarczy nam prosty aparat po dziadku (pamiętający nie jedno), czy nowe, połyskujące, pachnące nowością współczesne urządzenie?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.