Zdjęcia
robienie zdjęć
Wprowadził: Bill Smith
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Pewne momenty w życiu wymagają najlepszej oprawy. Zachowaj taki moment na pięknych fotografiach

W życiu są sytuacje, obok których nie można przejść bez emocji są to punkty na mapie naszego życia bardzo wyraźne, jasno świecące, do których wracamy wspomnieniami, jakie powinny być odpowiednio świętowane. Jest kilka takich wydarzeń, zaczynając od naszych narodzin, a kończąc na naszej śmierci. Niestety, punkt ostatni jest końcem absolutnym, ale to z pewnością wszyscy wiemy. Jak żyjemy to staramy się o tym nie myśleć, a śmierć wydaje się daleko. Lepiej bowiem skupiać się na chwilach, na tym, co stanowi nasze życie.
dziecko
Wprowadził: Manu Rochet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wspaniała pamiątka na resztę życia dla naszego dziecka - oto pomysły

Jedną z trudniejszych sesji jest sesja fotograficzna z małym brzdącem. Chociaż dzieci to świetny temat do robienia zdjęć to praca z nimi bywa potwornie wyczerpująca. Niestety maluch nie zawsze jest w stanie zrozumieć to, co do niego mówi fotograf. Bywa, że zamiast pięknie się uśmiechać zaczyna płakać. W takim wypadku fotograf ma nie lada orzech do zgryzienia.
Modelka spoglądająca w górę
Wprowadził: Stefano Montagner
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografie modelek podstawą sukcesu w branży

Świat mody cieszy się aktualnie dużym zainteresowaniem. Coraz więcej osób pragnie w nim zawodowo uczestniczyć, toteż liczba blogów modowych z dnia na dzień rośnie coraz bardziej.
http://magiceye.com.pl/
Wprowadził: Steffen Voß
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zdjęcia z powietrza pokazują drobiazgi, których normalnie nie jesteśmy w stanie dojrzeć

Jeżeli nie mieliśmy możliwości latać samolotem, to z pewnością niejednokrotnie się namyślaliśmy, jak wyglądają ulice i mieszkania w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście znacznie częściej zarządcy miasta, chcąc pokazać jak niesamowicie się ona przedstawia i jak logicznie są rozłożone budynki, które się w niej znajdują, realizują filmowanie z lotu ptaka. Przeważnie jest tak, że wypożyczany jest niewielki samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie uwiecznia cały lot, jaki odbywa się nad daną miejscowością. Kilka razy zawracają, tak by złapać wszystko z przeróżnych perspektyw, a potem mieszkańcy mają szansę podziwiać to niesamowite wykonanie.
aparat fotograficzny

Każdy pragnie się pochwalić wspaniałymi fotografiami

Jeśli chcemy mieć pewność, iż ochoczo będziemy powracali do chwil, które spędziliśmy na wakacjach oraz że chętnie będziemy się tymi chwilami dzielili z kolejnymi, to bez wątpienia powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, iż odpowiednie ujęcia będą tu niezwykle ważne. To przez nie sporo wydarzeń na długo utrzyma swoją wyrazistość i łatwiej będzie nam przekazać ich niesamowite znaczenie. Ale jak w taki razie pozyskać te najwspanialsze zdjęcia, które są tak istotną pamiątką z mnóstwa wydarzeń w życiu?
Fotograf
Wprowadził: Santiago Matan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie musimy zazdrościć zawodowym fotografom

Jeszcze zupełnie niedawno działo się tak, że zawodowy aparat posiadali jedynie fachowi fotografowie, a zwyczajni obywatele musieli się zachwycić aparatami, które nie proponowały tak wspaniałej jakości zdjęć. Na szczęście dziś wszystko się zmienia oraz możemy liczyć na to, że każdy ma szansę sobie zakupić wspaniałej jakości aparat fotograficzny, który pozwoli mu na robienie takich ujęć, jakby były robione przez fachowca. To wszystko sprawia, iż ludzie znacznie chętniej robią fotografie i zatrzymują momenty, które są dla nich na pewno niesamowicie ważne.
aparat fotograficzny

Zdjęcia z urlopu

Lada dzień nadejdą tak upragnione wakacje. Wszystkie potrzebne rzeczy spakowane w torby i walizki, oczekują z niecierpliwością na wyjazd. Wśród nich również aparat fotograficzny, a wraz z nim nadzieja na wspaniałe fotografie. Wszak nieczęsto leci się na Kubę! Ale co począć gdy pojęcie o fotografii mamy nikłe?
Sprzęt fotograficzny
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Chcesz robić piękne zdjęcia? - przeczytaj

Zrobić zdjęcie potrafi większość z nas, jednak tylko nielicznym udaje się zrobić zdjęcie dobre. Parę porad dla początkującego fotografa?
Obiektyw, fotografia
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Rozwijanie umiejętności zawsze się opłaca

Dzięki rozwiązaniom, jakie kilka lat temu były nie do pomyślenia ma się sposobność aktualnie zdecydować się na sporą ilość spraw, z których bez wątpienia będzie się usatysfakcjonowanym. Na przykład, warto zdecydować się na to, aby wykonywać interesujące kadry, jakie umieszczać będzie możliwość w różnego rodzaju magazynach tematycznych i na stronach www. W takowy sposób na dodatek uzyska się pewność, iż naprawdę doskonali się osobiste upodobania w jak najwyższym stopniu. Z uwagi na to słusznie będzie wyszkolić się w tym stopniu, żeby później udowodnić osobom, które będą chciały zainwestować w nasze pomysły, iż de facto dobrze będzie nam ufać.
fotografia
Written by: http://www.sxc.hu
Oryginal: http://www.sxc.hu

W co wyposażyć nowoczesne studio fotograficzne?

W XXI wieku fotografia jest tak bardzo rozpowszechniona, praktycznie nie zauważalna. Obecnie każdy posiada małe cudo, którym może upamiętnić zaręczyny, jak też każdą dowolną uroczystość za pomocą naciśnięcia przycisku. Pewnie większość z nas właśnie tak robi. Ale w pewnym momencie przygody z aparatem możliwe że zatęsknimy za ”ręczną” fotografią, skomplikowaną ale za to romantyczną. Jeśli taka tęsknota, taki głód dawnych czasów się w nas zbudzi, jeżeli złapiemy bakcyla, musimy zadać sobie fundamentalne pytanie: jaki sprzęt nabyć, czy wystarczy nam prosty aparat po dziadku (pamiętający nie jedno), czy nowe, połyskujące, pachnące nowością współczesne urządzenie?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.