Zdjęcia
Kobieta w ciąży
Wprowadził: Sweet.Crazy.Pics
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografia dziecięca - jak uwiecznić najwspanialsze chwile życia

Fotografia potrafi współcześnie pełnić wysoce różne funkcje. Potrafi dokumentować różne fakty, tworzyć ładny portret, a także zatrzymać czas (w postaci zachowania ulotnych chwil) i zachować wspomnienia.
specjaliści
Wprowadził: Libertic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aby na wieki zachować wspaniałe chwile - profesjonalne usługi fotograficzne

Robienie zdjęć to działanie, jakie przychodzi nam niemal automatycznie: dziś każdy ma aparat w swoim telefonie, dlatego robienie fotografii to nic nadzwyczajnego. Jednakże jest kilka takich chwil w życiu każdego człowieka, gdy zwykłe pstrykanie fotek nie zdaje egzaminu.


Aby na wieki zachować wspaniałe chwile - profesjonalne usługi fotograficzne

Z pewnością po takim wstępie każdy już się domyśla, o jakie chwile chodzi.
kraków
Wprowadził: Jonas Van den Eynde
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Interesujące stare obrazy Krokowa wzbudzają zawsze zachwyt

Stare zdjęcia polskich miast są cennym źródłem danych jak wtedy wyglądała architektura domów czy też jezdni. Antyki, które dawniej dudniły życiem czy też ulice handlarzy oraz ludzi, a też ładne domy zawsze wzbogacają nasze fantastyczne historyczne dzieje. Kraków na starej fotografii są zachwycającym udokumentowanym źródłem danych oraz wspomnień.
figurka 3D
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowe techniki wykorzystania nowoczesnych drukarek przestrzennych

Od pewnego czasu często słyszy się o nowych elementach stworzonych za pomocą drukarek 3D. Drukarki 3D są coraz częściej wykorzystywanymi urządzeniami, zarówno w obrębie świata, jak i w Polsce. Stały się na tyle rozpoznawalne i doceniane, że wielu ludzi chce posiadać taką drukarkę w domu na własny użytek. Stopniowo staje się to wykonalne dzięki temu, że na chwilę obecną ceny drukarek przestrzennych na terenie Polski rozpoczynają się od 2 tysięcy złotych.
fotograf

Wypożyczalnia obiektywów – idealne miejsce dla każdego miłośnika fotografii, który ma zamiar nadać swoim zdjęciom świetnego szlifu

Praca fotografa sporej części osobom, które nie miały z tym na poważnie do czynienia, wydaje się być czymś całkiem łatwym i automatycznym. Z drugiej strony w rzeczywistości osiągnięcie dość dobrego poziomu rozwoju jest okupione latami nauki, wykonaniem tysięcy zdjęć i inwestycjami w sprzęt, na który zazwyczaj samemu trzeba sobie zarobić. Koszta niektórych części często przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego warto wiedzieć o tym, że istnieją różnorakie inne rozwiązania takie jak między innymi wypożyczalnia obiektywów, które pozwalają osobom o ograniczonych możliwościach budżetowych na korzystanie z doskonałej klasy sprzętu.
sklep - obrazeczek
Wprowadził: centralniak
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie wykorzystanie w domu może mieć parownica?

Parownica funkcjonuje podobnie jak szybkowar – urządzenie wyposażone jest w zamknięty zasobnik na wodę, która doprowadzana jest w parę minut do wrzenia.


Jakie wykorzystanie w domu może mieć parownica?

Pojemnik nie powinien być napełniany po brzegi, aby para nie była nazbyt wilgotna, co mogłoby powodować zbytnie zmoczenie czyszczonej powierzchni.
para młoda w plenerze
Wprowadził: Zih Yang Lin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotograf ślubny Łódź - w jaki sposób zachować najpiękniejsze wspomnienia na dłużej?

Wszyscy z nas przeżywają chwile, które chciałoby się zachować na zawsze. Chwil wartych zatrzymania jest tak dużo, ilu ludzi - każdy spośród na doświadczy w swoim życiu czegoś, na myśl o czym będzie rodziło się w nim ciepłe uczucie.
aparat fotograficzny, obiektyw
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Kochasz robić zdjęcia i właśnie poszukujesz porządnego aparatu fotograficznego? Wybierz Sigmę dostępną w Szczecinie

Fotografowanie stało się niezwykle powszechnym hobby. Stawia na nią coraz więcej ludzi. By jednak wykonywać rzeczywiście dobre zdjęcia, należy posługiwać się doskonałej jakości aparatem z osprzętem. Takim są właśnie obiektywy oraz aparaty marki Sigma, które kupić można między innymi w tak dużym i ładnym mieście, jak Szczecin.
dron
Wprowadził: Walter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dzisiejszy dron Inspire 1 i jego plusy

Na współczesnym rynku pojawia się coraz więcej dronów, jakie stosowane są na rozległą skalę. Drony zezwalają na robienie zdjęć i filmowanie z powietrza, co daje naprawdę niesamowite oraz niepowtarzalne efekty.
dron dji
Wprowadził: DFShutterbug
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze drony firmy DJI przeznaczone do kręcenia z góry

Firma DJI jest współcześnie jedną z najbardziej powszechnych i rozpoznawalnych firm na dzisiejszym rynku, jaka proponuje markowe, jakościowe oraz profesjonalne drony oddane do filmowania z powietrza. Dzięki rewolucyjnym dronom marki DJI, filmowanie z powietrza niewątpliwie nabiera całkowicie nowego znaczenia.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.