Zdjęcia
Kobieta w ciąży
Wprowadził: Sweet.Crazy.Pics
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotografia dziecięca - jak uwiecznić najwspanialsze chwile życia

Fotografia jest w stanie w dwudziestym pierwszym wieku spełniać znacznie różnorodne funkcje. Potrafi dokumentować różne fakty, tworzyć niesamowity portret, a także zatrzymać czas (w formie utrwalenia ulotnych chwil) i przywoływać wspomnienia.
specjaliści
Wprowadził: Libertic
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Aby na wieki zachować wspaniałe chwile - profesjonalne usługi fotograficzne

Wykonywanie zdjęć to czynność, jaka przychodzi nam niemalże automatycznie: dziś każdy ma aparat w swoim telefonie, więc robienie zdjęć to nic nadzwyczajnego. Jednakże jest kilka takich momentów w życiu każdego człowieka, gdy zwykłe pstrykanie fotek nie zdaje egzaminu.


Aby na wieki zachować wspaniałe chwile - profesjonalne usługi fotograficzne

Z pewnością po tym wstępie każdy już się domyśla, o które chwile może chodzić.
kraków
Wprowadził: Jonas Van den Eynde
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Interesujące stare obrazy Krokowa wzbudzają zawsze zachwyt

Stare zdjęcia polskich miast są drogocennym źródłem danych jak wtedy wyglądała architektura budowli czy też dróg. Zabytki, jakie kiedyś huczały życiem czy też ulice kupców oraz ludzi, a również ładne budynki stale ubogacają nasze fantastyczne historyczne dzieje. Kraków na starej fotografii są zachwycającym udokumentowanym źródłem danych i wspomnień.
figurka 3D
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowe techniki wykorzystania nowoczesnych drukarek przestrzennych

Od pewnego czasu często słyszy się o nowych przedmiotach stworzonych za pomocą technologii drukowania przestrzennego. Drukarki 3D są coraz częściej stosowanymi przyrządami, zarówno w obrębie świata, jak i na terenie kraju. Są tak rozpoznawalne i doceniane, że wiele osób zapragnęło posiadać takie urządzenie u siebie na własny użytek. Powoli staje się to możliwe dzięki temu, że obecnie ceny drukarek przestrzennych w Polsce zaczynają się od 2 tysięcy złotych.
fotograf

Wypożyczalnia obiektywów – idealne miejsce dla każdego miłośnika fotografii, który ma zamiar nadać swoim zdjęciom świetnego szlifu

Praca fotografa znaczącej części osobom, które nie miały z tym na poważnie do czynienia, wydaje się być czymś wyjątkowo łatwym i automatycznym. Nie mniej jednak w praktyce osiągnięcie całkiem wysokiego poziomu rozwoju jest okupione długimi okresami nauki, wykonaniem tysięcy zdjęć, a także inwestycjami w sprzęt, na który przeważnie samemu trzeba sobie zarobić. Koszta niektórych części bardzo często przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego warto wiedzieć o tym, że istnieją wielorakie inne rozwiązania takie jak na przykład wypożyczalnia obiektywów, które pozwalają osobom o zmniejszonych możliwościach budżetowych na korzystanie z wysokiej klasy sprzętu.
sklep - obrazeczek
Wprowadził: centralniak
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie wykorzystanie w domu może mieć parownica?

Parownica działa podobnie niczym szybkowar – urządzenie wyposażone jest w zbiornik na wodę, która doprowadzana jest w kilka minut do stanu wrzenia.


Jakie wykorzystanie w domu może mieć parownica?

Pojemnik nie może napełniany być po brzegi, by para nie była nadto wilgotna, co mogłoby powodować nadmierne namoczenie oczyszczanej powierzchni.
para młoda w plenerze
Wprowadził: Zih Yang Lin
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fotograf ślubny Łódź - w jaki sposób zachować najpiękniejsze wspomnienia na dłużej?

Są momenty, które chciałoby się zatrzymać na wieki. Okazji wartych uwiecznienia jest tak dużo, ilu ludzi - każdy człowiek dożyje we własnym życiu czegoś, na wspomnienie czego będzie budziło się w nim przyjemne uczucie.
aparat fotograficzny, obiektyw
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Kochasz robić zdjęcia i właśnie poszukujesz porządnego aparatu fotograficznego? Wybierz Sigmę dostępną w Szczecinie

Fotografowanie stało się bardzo powszechnym hobby. Stawia na nią coraz więcej osób. By jednak wykonywać rzeczywiście dobre fotografie, należy dysponować doskonałej jakości sprzętem. Takie będą zwłaszcza obiektywy oraz aparaty marki Sigma, które nabyć można między innymi w tak dużym i pięknym mieście, jak Szczecin.
dron
Wprowadził: Walter
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dzisiejszy dron Inspire 1 i jego plusy

Na nowoczesnym rynku pojawia się coraz więcej dronów, które używane są na wielką skalę. Drony zezwalają na wykonywanie zdjęć i filmowanie z powietrza, co daje istotnie niespotykane i niepowtarzalne wyniki.
dron dji
Wprowadził: DFShutterbug
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze drony firmy DJI przeznaczone do kręcenia z góry

Firma DJI jest teraz jedną z najbardziej powszechnych oraz rozpoznawalnych firm na współczesnym rynku, która oferuje markowe, jakościowe oraz fachowe drony ofiarowane do filmowania z powietrza. Dzięki rewolucyjnym dronom firmy DJI, filmowanie z powietrza na pewno nabiera całkiem nowego znaczenia.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.