Projekt
Technologia 3D
Wprowadził: fdecomite
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne technologie druku 3d pozwalają na realizowanie interesujących modeli

W obecnych czasach pojawiające się techniki stosowane są z sukcesem przez rozmaite specjalizacje. Z pewnością można do nich zaliczyć wydruk w formacie 3d, który pozwala na realizowanie projektów z zdecydowanie większą dokładnością i w szczególności o lepszej jakości. Z świadczeń firm, trudniących się w druku 3d korzystają duże i małe firmy, organizacje studenckie czy osoby prywatne.
tanie drukarki 3d
Wprowadził: CoCreatr
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Innowacyjne drukarki przestrzenne dla każdego

Technologia idzie coraz bardziej do przodu, wynalazki, które jako dzieci oglądaliśmy w filmach sci-fi, współcześnie są w użytku codziennym. Dotyczy to hologRAMów, płaskich telewizorów czy komputerów wielkości zegarka.
kamera sportowa
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fachowe nagrywanie krótkich form - jakie sprzęty warto mieć?

W dzisiejszych czasach niezwykle popularne są krótkie formy filmowe zamieszczane na znanych portalach. Dlatego też ludzie prześcigają się w nietuzinkowych pomysłach na interesujące videoblogi, filmiki czy inne krótkie formy. Oprócz treści zdecydowanie najważniejsza jest także jakość.
figurka 3D
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowe techniki wykorzystania nowoczesnych drukarek przestrzennych

Od pewnego czasu często słyszy się o nowych elementach stworzonych za pomocą drukarek 3D. Drukarki 3D są coraz częściej wykorzystywanymi urządzeniami, zarówno w obrębie świata, jak i w Polsce. Stały się na tyle rozpoznawalne i doceniane, że wielu ludzi chce posiadać taką drukarkę w domu na własny użytek. Stopniowo staje się to wykonalne dzięki temu, że na chwilę obecną ceny drukarek przestrzennych na terenie Polski rozpoczynają się od 2 tysięcy złotych.
Sterowniki PLC

Z jakich powodów sterowniki PCL miały wpływ na rozwój współczesnej automatyki, rodzaje używanych obecnie sterowników

Współczesna automatyka bardzo często używa zaawansowane rozwiązania elektroniczne i elektryczne. Początkowo systemy sterowania wykonywano w oparciu o elementy półprzewodnikowe, i miały one postać sztywnej sieci, ze stałymi połączeniami pomiędzy elementami układu. Jednak takie podejście nie było zbyt praktyczne, bo wszelakie zmiany w konfiguracji wymagały dużego nakładu pracy przy zamianie połączeń.
Aplikacja na smartfona
Wprowadził: Play
Treści źródłowe: Play

Projekty aplikacji mobilnych

W tych czasach nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie świata bez naszych świetnych telefonów. Telefon staje się dla nas centrum rozrywki, ale również centrum koniecznym, żeby być na bieżąco z ważnymi informacjami dotyczącymi naszego {interesu}. Gdy telefon się rozładuje jesteśmy zdenerwowani. Dlatego też ludzie, którzy zajmują się biznesem związanym z telefonami próbują nas jeszcze bardziej, od telefonów i tabletów i wszelkiego rodzaju innych mobilnych urządzeń – uzależnić.
Drukowanie w 3D
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesne metody druku są aktualnie bardzo popularne - wydruk 3d

Nowe technologie znajdują miejsce wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, precyzja wykonania i szybki zwrot inwestycji. Z tego powodu wiele przedsiębiorstw stale śledzi zdarzenia w nowych technikach, by zdołać błyskawicznie podjąć decyzję o ich wdrożeniu. Zezwala to przede wszystkim na wyższe osiągi firmy, a także automatycznie powiększa jej rozpoznawalność w otoczeniu.
Drukowanie 3D

Nieodłącznym szczegółem przygotowania modelu 3d jest prototypowanie 3d

W przypadku wszelkiego planu zasadniczym aspektem, jaki odgrywa wielkie znaczenie w wstępnej fazie, jest przygotowanie właściwej wizualizacji. Zezwala to na dostrzeżenie wszystkich błędów i po pierwsze precyzyjne przedstawienie całości grupie planistycznej. Jest to również wyjątkowo relewantny krok w przypadku wydruku formatów 3d, bo zezwala na szybkie wprowadzenie zmian.
Dekoracja wnętrz
Wprowadził: Pat Strosahl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, przemyśl, jak kontaktujesz się z kontrahentami. Rzuć okiem na garść dobrych rad

Dotarcie do klienta jest w dzisiejszych czasach najlepszym etapem w zarządzaniu firmą. Rozwinięcie należytych relacji z konsumentem jest niezwykle cenne.
tensometr
Wprowadził: Gear4
Treści źródłowe: Gear4

Sprzęty i gadżety umożliwiające wykonanie dokładnych pomiarów.

W dzisiejszych czasach w wielu dziedzinach bardzo ważne są pomiary, dzięki którym roboty mogą przebiegać o wiele szybciej, ale przede wszystkim precyzyjniej. Należy przyznać, że w obecnych czasach profesjonaliści mogą korzystać z najróżniejszych narzędzi, jakie po przeliczeniu konkretnych wymiarów potrafią podać konieczne dla działania parametry.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.