Projekt
Technologia 3D
Wprowadził: fdecomite
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesne technologie druku 3d pozwalają na realizowanie interesujących modeli

Dzisiaj ukazujące się technologie stosowane są z sukcesem przez rozliczne branże. Niezaprzeczalnie można do nich zaliczyć druk w formacie 3d, jaki pozwala na wykonywanie projektów z znacznie większą dokładnością i nade wszystko o lepszej jakości. Z usług firm, specjalizujących się w druku 3d wykorzystują wielkie i niewielkie firmy, instytucje studenckie czy osoby prywatne.
tanie drukarki 3d
Wprowadził: CoCreatr
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Innowacyjne drukarki przestrzenne dla każdego

Technologia idzie coraz bardziej do przodu, wynalazki, które jako dzieci oglądaliśmy w filmach sci-fi, współcześnie są w użytku codziennym. Dotyczy to hologRAMów, płaskich telewizorów czy komputerów wielkości zegarka.
kamera sportowa
Wprowadził: John Biehler
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Fachowe nagrywanie krótkich form - jakie sprzęty warto mieć?

W dzisiejszych czasach niezwykle popularne są krótkie formy filmowe zamieszczane na znanych portalach. Dlatego też ludzie prześcigają się w nietuzinkowych pomysłach na interesujące videoblogi, filmiki czy inne krótkie formy. Oprócz treści zdecydowanie najważniejsza jest także jakość.
figurka 3D
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowe techniki wykorzystania nowoczesnych drukarek przestrzennych

Od pewnego czasu często słyszy się o nowych przedmiotach stworzonych za pomocą technologii drukowania przestrzennego. Drukarki 3D są coraz częściej stosowanymi przyrządami, zarówno w obrębie świata, jak i na terenie kraju. Są tak rozpoznawalne i doceniane, że wiele osób zapragnęło posiadać takie urządzenie u siebie na własny użytek. Powoli staje się to możliwe dzięki temu, że obecnie ceny drukarek przestrzennych w Polsce zaczynają się od 2 tysięcy złotych.
Sterowniki PLC

Z jakich powodów sterowniki PCL miały wpływ na rozwój współczesnej automatyki, rodzaje używanych obecnie sterowników

Nowoczesna automatyka bardzo często wykorzystuje nowoczesne technologie elektryczne i elektroniczne. Na samym początku systemy sterowania budowane były w oparciu o różne części elektroniczne, i miały one postać sztywnej sieci, z nierozłącznymi połączeniami między poszczególnymi elementami. Jednak takie podejście nie należało do praktycznych, bo wszelakie zmiany w funkcjonowaniu potrzebowały sporo pracy przy zamianie połączeń.
Aplikacja na smartfona
Wprowadził: Play
Treści źródłowe: Play

Projekty aplikacji mobilnych

W tych czasach nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie świata bez naszych świetnych telefonów. Telefon staje się dla nas centrum rozrywki, ale również centrum koniecznym, żeby być na bieżąco z ważnymi informacjami dotyczącymi naszego {interesu}. Gdy telefon się rozładuje jesteśmy zdenerwowani. Dlatego też ludzie, którzy zajmują się biznesem związanym z telefonami próbują nas jeszcze bardziej, od telefonów i tabletów i wszelkiego rodzaju innych mobilnych urządzeń – uzależnić.
Drukowanie w 3D
Wprowadził: Steve Jurvetson
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesne metody druku są aktualnie bardzo popularne - wydruk 3d

Nowe technologie mają miejsce wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, precyzja wykonania oraz prędki zwrot inwestycji. Z tego powodu mnóstwo przedsiębiorstw stale obserwuje zdarzenia w nowych technologiach, żeby być w stanie w krótkim czasie podjąć decyzję o ich wdrożeniu. Pozwala to w szczególności na większe osiągi przedsiębiorstwa, i automatycznie zwiększa jej rozpoznawalność w środowisku.
Drukowanie 3D

Nieodłącznym szczegółem przygotowania modelu 3d jest prototypowanie 3d

W przypadku wszelkiego planu zasadniczym aspektem, jaki odgrywa wielkie znaczenie w wstępnej fazie, jest przygotowanie właściwej wizualizacji. Zezwala to na dostrzeżenie wszystkich błędów i po pierwsze precyzyjne przedstawienie całości grupie planistycznej. Jest to również wyjątkowo relewantny krok w przypadku wydruku formatów 3d, bo zezwala na szybkie wprowadzenie zmian.
Dekoracja wnętrz
Wprowadził: Pat Strosahl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, przemyśl, jak kontaktujesz się z kontrahentami. Rzuć okiem na garść dobrych rad

Dojście do klienta wydaje się współcześnie najlepszym etapem w zarządzaniu firmą. Rozwinięcie należytych relacji z użytkownikiem jest niezwykle cenne.
tensometr
Wprowadził: Gear4
Treści źródłowe: Gear4

Sprzęty i gadżety umożliwiające wykonanie dokładnych pomiarów.

W dzisiejszych czasach w wielu dziedzinach bardzo ważne są pomiary, dzięki którym roboty mogą przebiegać o wiele szybciej, ale przede wszystkim precyzyjniej. Należy przyznać, że w obecnych czasach profesjonaliści mogą korzystać z najróżniejszych narzędzi, jakie po przeliczeniu konkretnych wymiarów potrafią podać konieczne dla działania parametry.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.