Instalacje
telewizory
Wprowadził: Robert Couse-Baker
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Instalacje w naszym budynku - co powinniśmy wiedzieć w tym temacie

Nie od dzisiaj wiadomo że nowoczesny budynek (poza murami) do tego żeby był wygodny powinien być wyekwipowany w stosowne instalacje. Truizmem są instalacje grzewcza bądź elektryczna - są one tak normalne, że do czasu aż coś nam się nie zepsuje czy nie wpadnie nam do głowy projekt związany z remontem mieszkania modernizacja instalacji i tym podobne wypadki. Na co dzień po prostu włączamy konieczny nam sprzęt po czym korzystamy. Tymczasem nasze domostwa zawierają w sobie istną gmatwaninę różnorodnego typu przewodów.
doman.com.pl
Wprowadził: doman.com.pl
Treści źródłowe: doman.com.pl

Jakie instalacje powinno się zamontować w nowym domu?

Posiadanie własnego domu jednorodzinnego to oczywiście pragnienie dużej części naszego społeczeństwa. Z naszej strony w szeregu przypadków działamy wszelkie wysiłki, żeby móc je sfinalizować. Własny kąt to niewątpliwie symptom naszej niezależności oraz samodzielności, na czym niewątpliwie w najwyższym stopniu nam zależy.
odkurzacz centralny

Centralny odkurzacz to doskonały sposób na utrzymanie porządku

Odkurzacze centralne kojarzą się z oszczędnością finansów oraz przestrzeni. Można je znaleźć na wyposażeniu wielu nowoczesnych domów. Jest to przyrząd składający się z pojemnego pojemnika na odpady, oraz zestawu rur, znajdującego się w ścianach. We wszystkich pomieszczeniach montowane jest specjalne gniazdo, w którym schowana jest rura odkurzacza – należy jedynie podłączyć określoną końcówkę i można zacząć sprzątać. Bez konieczności transportowania odkurzacza do każdego wnętrza osobno, bez poplątanych kabli, bez uciążliwego hałasu i bez konieczności częstego opróżniania worka z odpadami – urządzenia tego rodzaju posiadają same dobre strony.
klimatazacja
Wprowadził: SashaW
Treści źródłowe: http://www.flickr.com/photos/sashawolff/3461164440/

Użycie klimatyzacji i urządzeń osuszających powietrze w codziennym życiu

Od momentu, kiedy jednemu bystremu człowiekowi był niezbędny jakiś sprzęt do osuszania papieru, odrobinę wygodniejsze stało się nasze życie w najgorsze skwary. Jak do tego doszło? Pewien Brytyjczyk, będąc w trudnej sytuacji w swoim zakładzie, gdzie panowała straszliwa wilgoć, a on trzymał w tym miejscu mnóstwo papieru, skonstruował urządzenie, które odciągało z powietrza nadmiar pary wodnej. Nie byłoby to może na tyle ważne osiągnięcie, gdyby nie to, że efektem ubocznym działania tego urządzenia było ochładzanie powietrza. Tak powstały klimatyzatory.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.