Pralki
Pranie
Wprowadził: erizof
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko i sprawnie zająć się drobnymi awariami, które pojawić się mogą w czasie użytkowania pralki automatycznej

Jednym z ważniejszych urządzeń w każdym domu są pralki. Przez kilka dekad ewoluowały one od modeli ze zwykłym bębnem do wydajnych, wyposażonych w skomplikowane układy sterujące pralek automatycznych. Obecnie zdecydowana większość dostępnych na rynku pralek jest z tej właśnie rodziny, i nic nie wskazuje na to, że w nadchodzących latach coś się zmieni. Lecz pralki, jak każde inne urządzenie, od czasu do czasu może się popsuć.
pralnia
Wprowadził: Sascha Kohlmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Typ pralki jest bardzo ważny

Jeśli mamy mieszkanie potrzebujemy podstawowych sprzętów a do nich zalicza się m.in. pralka. W dzisiejszych czasach, zwłaszcza gdy posiadamy mało miejsca, możemy kupić pralka 35 cm, taka głębokość pralki pozwala na umieszczenie jej niemalże wszędzie. Dlatego jeśli nie wiemy, jaką pralkę kupić wystarczy pójść do sklepu ze sprzętem AGD i tam znaleźć pralkę, która będzie pasowała do naszego metrażu. Może akurat będzie odpowiadała nam pralka beko.
Pralka w kuchni
Written by: Candy Polska
Oryginal: Candy Polska

Pralki Bosch radują się coraz znaczniejszym zawierzeniem nabywców

Jest mnóstwo wytwórców akcesoriów do mieszkania, tak tych małych, które dają mu tożsamość, jak i tych wielkich, bez których trudno się obyć. Ludzie przeważnie w czasie wyboru pralki namyślają się co tak naprawdę jest w niej najważniejsze oraz na co powinni poświęcać uwagę.
Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Którą pralkę najlepiej wybrać?

W latach 80-tych znana piosenkarka śpiewała, że wszystko, czego się chce to mieszkanie i mały fiat. Mało, kto dwadzieścia lat temu myślał o automatycznej pralce, ludzie korzystali z Fani byli zachwyceni. Na szczęście teraz różnego rodzaju towar AGD jest w zasięgu ręki. W dodatku nie musimy czekać na przydział mieszkania latami i można na spokojnie umeblować wszystko we własnym guście.
Łazienka, pralka Hoover
Wprowadził: Candy Hoover Polska
Treści źródłowe: Candy Hoover Polska

Kupno pralki - udana inwestycja

Kupując dzisiaj pralkę nie wystarczy wymierzyć, ile powierzchni będzie zajmowała i w jakim przedziale cenowym zamierzamy się zmieścić. Duża ilość dostępnych na rynku produktów każdego może przyprawić o zawroty głowy. W pierwszej chwili wszystkie modele są takie same, lecz parę chwil dokładnego przeanalizowania pozwala znaleźć wśród nich rzeczy, na które powinniśmy zwracać uwagę, rozważając kupno pralki.
pralka
Wprowadził: BOSCH
Treści źródłowe: BOSCH

Wybieramy polecaną pralkę na lata - jakiego producenta?

Czystość to podstawowy wyznacznik wzorowego domu. Lśniące naczynia i podłogi, lecz przede wszystkim pachnące, czyste pranie. A jeśli może przy tym być dodatkowo ekologicznie i oszczędnie, to sukces sprzedażowy murowany. Trudno się więc dziwić, że producenci pralek przeganiają się w tworzeniu coraz wymyślniejszych programatorów, jeszcze lepszych bębnów i programowaniu dedykowanych programów na każdą okazję. Przecież trzeba czymś klienta przyciągnąć. Nie powinno się jednak ulegać szaleństwu i przed planowanym zakupem pralki na chłodno powinno się porównać możliwości co najmniej paru egzemplarzy i najlepiej od kilku różnych producentów.
Pralka Samsung WF0804Y8E
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Gdzie znaleźć najlepsze oferty cenowe dobrych i niedrogich pralek?

Od dawna na rynku sprzętu AGD rozgrywają swoiste igrzyska. Oczywiście stawką będzie największa popularność danego producenta i związana z tym większa sprzedaż. Kłopot jest w tym, że zwykły Kowalski nie ma pojęcia, jakie spośród stosowanych funkcji rzeczywiście mają jakieś znaczenie na pranie, jakie na koniec będzie on wyjmował z wnętrza pralki.
Wprowadził: KENWOOD

Jaką ilość prądu zużywa gospodarstwo domowe?

Obecnie dla dużej liczby właścicieli domów i mieszkań jedną z najgorszych bolączek jest regularne regulowanie rozmaitych rachunków. Te natomiast bywają bardzo wysokie. Z tym kłopotem borykają się także osoby, które wynajmują mieszkania, na przykład studenci na stancjach. Nierzadko bywa tak, że konieczne jest nadmierne oszczędzanie wody i prądu, tak duże są to rachunki.
odkurzacz
Wprowadził: Twentyfour Students
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak i w jakim miejscu nabyć części zamienne do urządzeń domowych

Urządzenia AGD, tak samo jak wszystkie inne maszyny, niekiedy się psują. Może to wynikać z różnorodnych kwestii, czasami z niepoprawnego stosowania czy niedbałości. Wiele części jednak charakteryzuje się tym, że po określonym czasie stosowania zużywa się. W takim przypadku określoną część trzeba wymienić na nową. Zdarza się również, że przy kupowaniu przedmiotu w komplecie nie występuje część, która jest poszukiwana. W takiej sytuacji można ten element kupić oddzielnie.
odkurzacz łazik
Wprowadził: Michael Aulia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elementy do urządzeń AGD

Niełatwo sobie przywołać na myśl mieszkanie bez elementarnych urządzeń, które silnie ułatwiają życie. Warto nadmienić, że sprzęty domowe są jednym z powodów wyzwalania niewiast. Kiedy to niewiasty głównie trudniły się domowymi obowiązkami. Szorowanie ciuchów na tarce i ręczne mycie talerzy powodowały, że kobieta nie posiadała czasu na inne zajęcia, takie jak normalna praca bądź gruntowna edukacja. Dzisiaj można nabyć pralki i urządzenia myjące naczynia, dzięki czemu panie nareszcie mogą się uwolnić spod promęsko urządzonego świata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.