Pralki
Pranie
Wprowadził: erizof
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak szybko i sprawnie zająć się drobnymi awariami, które pojawić się mogą w czasie użytkowania pralki automatycznej

Jednym z najważniejszych sprzętów w naszych domach są pralki. Przez kilka dekad rozwijały się od wersji ze zwykłym bębnem do wydajnych, wyposażonych w skomplikowane systemy sterowania pralek automatycznych. Dzisiaj zdecydowana większość dostępnych na rynku pralek pochodzi z tej właśnie rodziny, i nie wygląda na to, że w najbliższym czasie coś się zmieni. Jednak pralki, jak każdy inny sprzęt, od czasu do czasu może się zepsuć.
pralnia
Wprowadził: Sascha Kohlmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Typ pralki jest bardzo ważny

Jeżeli mamy mieszkanie potrzebujemy podstawowych sprzętów a do nich należy m.in. pralka. W dzisiejszych czasach, nawet jak mamy niewiele miejsca, można kupić pralka 35 cm, taka głębokość pralki pozwala na umieszczenie jej prawie wszędzie. Dlatego jeśli nie wiemy, którą pralkę kupić wystarczy pójść do sklepu z urządzeniami AGD i tam poszukać pralki, która będzie pasowała do naszego mieszkania. Może akurat będzie pasowała nam pralka beko.
Pralka w kuchni
Written by: Candy Polska
Oryginal: Candy Polska

Pralki Bosch radują się coraz znaczniejszym zawierzeniem nabywców

Jest mnóstwo wytwórców akcesoriów do mieszkania, tak tych małych, które dają mu tożsamość, jak i tych wielkich, bez których trudno się obyć. Ludzie przeważnie w czasie wyboru pralki namyślają się co tak naprawdę jest w niej najważniejsze oraz na co powinni poświęcać uwagę.
Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Którą pralkę najlepiej wybrać?

W latach 80-tych Izabela Trojanowska śpiewała, że wszystko, czego się chce to mieszkanie i mały fiat. Mało, kto dwadzieścia lat temu myślał o automatycznej pralce, ludzie używali Fani byli wniebowzięci. Jednak dziś wszelkiego rodzaju sprzęt AGD jest na wyciągnięcie ręki. Poza tym nie musimy czekać na przydział kawalerki latami i można szybko i sprawnie urządzić wszystko we własnym guście.
Łazienka, pralka Hoover
Wprowadził: Candy Hoover Polska
Treści źródłowe: Candy Hoover Polska

Kupno pralki - udana inwestycja

Kupując dzisiaj pralkę nie wystarczy wymierzyć, ile powierzchni będzie zajmowała i w jakim przedziale cenowym zamierzamy się zmieścić. Duża ilość dostępnych na rynku produktów każdego może przyprawić o zawroty głowy. W pierwszej chwili wszystkie modele są takie same, lecz parę chwil dokładnego przeanalizowania pozwala znaleźć wśród nich rzeczy, na które powinniśmy zwracać uwagę, rozważając kupno pralki.
pralka
Wprowadził: BOSCH
Treści źródłowe: BOSCH

Wybieramy polecaną pralkę na lata - jakiego producenta?

Czystość to podstawowy wyznacznik wzorowego gospodarstwa. Czyste naczynia i podłogi, ale przede wszystkim czyste, pachnące ubrania. A jeżeli może przy tym być jeszcze oszczędnie lub ekologicznie, to sukces sprzedażowy murowany. Nie dziwi więc, że producenci pralek przeganiają się w tworzeniu coraz bardziej skomplikowanych programatorów, udoskonalonych bębnów i opracowywaniu dedykowanych programów na każdą okazję. Przecież trzeba czymś przyciągnąć klienta. Nie można jednak ulegać szaleństwu i przed ostatecznym wyborem pralki na chłodno warto porównać parametry przynajmniej paru egzemplarzy i najlepiej od kilku różnych producentów.
Pralka Samsung WF0804Y8E
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Gdzie znaleźć najlepsze oferty cenowe dobrych i niedrogich pralek?

Od dawna na rynku sprzętu AGD rozgrywają swoiste igrzyska. Oczywiście stawką będzie największa popularność danego producenta i związana z tym większa sprzedaż. Kłopot jest w tym, że zwykły Kowalski nie ma pojęcia, jakie spośród stosowanych funkcji rzeczywiście mają jakieś znaczenie na pranie, jakie na koniec będzie on wyjmował z wnętrza pralki.
Wprowadził: KENWOOD

Jaką ilość prądu zużywa gospodarstwo domowe?

W obecnych czasach dla wielu posiadaczy domów i mieszkań jedną z największych bolączek jest regularne regulowanie rozmaitych rachunków. Te z kolei bywają bardzo wysokie. Z tym problemem spotykają się też ludzie, którzy mieszkają w wynajmowanych mieszkaniach, między innymi studenci na stancjach. Nierzadko zdarza się tak, że niezbędne jest intensywne oszczędzanie wody i prądu, tak duże są to rachunki.
odkurzacz
Wprowadził: Twentyfour Students
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak i w jakim miejscu nabyć części zamienne do urządzeń domowych

Urządzenia AGD, tak samo jak wszystkie inne maszyny, niekiedy się psują. Może to wynikać z różnorodnych kwestii, czasami z niewłaściwego stosowania czy zaniedbań. Wiele części jednak charakteryzuje się tym, że po pewnym czasie używania zużywa się. W takim przypadku określoną część trzeba wymienić na nową. Bywa również tak, że podczas kupowania urządzenia w komplecie nie występuje część, która jest pożądana. W takiej sytuacji można ten element dokupić.
odkurzacz łazik
Wprowadził: Michael Aulia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elementy do urządzeń AGD

Ciężko sobie wyobrazić mieszkanie bez podstawowych urządzeń, które znacznie ułatwiają żywot. Trzeba zaznaczyć, że AGD są jedną z przyczyn emancypacji kobiet. W dawnych czasach to kobiety głównie zajmowały się domowymi obowiązkami. Szorowanie strojów na tarce i ręczne mycie naczyń sprawiały, że kobieta nie mogła poświęcić czasu na inne zajęcia, takie jak pełnoetatowa praca bądź dogłębna edukacja. Dziś można zamówić pralki i zmywarki, dzięki czemu niewiasty wreszcie mogą się wyrwać spod promęsko urządzonego świata.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.