Telefony
Lenovo IdeaCentre A320
Wprowadził: 4Press.pl
Treści źródłowe: 4Press.pl

Bezustanny rozwój gadżetów technologicznych umożliwiający podwyższenie komfortu życia

Nieustanny progres przedmiotów najnowszej technologii umożliwiający podwyższenie komfortu egzystencji to bez wątpienia jeden z elementów obecnego życia pokazujący bezpośrednio, że ludzie faktycznie cenią sobie teraz to, żeby otoczyć się wszystkim tym, co kojarzy się z nowoczesnością.
Wzmocniona obudowa WD Nomad
Wprowadził: Tabasco PR
Treści źródłowe: Tabasco PR

Który telefon komórkowy kupić dla dziadka?

Nabywanie telefonu w sam raz dla osoby starszej bywa autentycznym wyzwaniem.


Który telefon komórkowy kupić dla dziadka?

Smartfon to cudowny wynalazek - nadaje się doskonale do odtwarzania multimedialnych plików, pozwala na robienie efektownych zdjęć, zaś dzięki oprogramowaniom możemy bez ustanku rozszerzać jego funkcjonalność.
aplikacje mobilne

Poszukujesz dobrej reklamy? Wybierz aplikacje mobilne!

Każda prywatna i międzynarodowa firma zastanawia się stale, w jaki sposób skutecznie trafić do grupy docelowej, a także jak zatrzymać przy sobie dotychczasowych klientów. Dobrze jest sięgać po najnowsze metody, które są pozytywnie odbierane przez społeczeństwo.

Testujemy komórki na doskonałym poziomie

Satysfakcjonujący klientów poziom najświeższych ofert marek w jednym miejscu, ma miejsce raczej rzadko. Przeważnie musimy zrobić przegląd kilku komisów, aby kupić model najlepszej komórki.
Smartfon
Wprowadził: Maurizio Pesce
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakim kierunku rozwija się rynek smartfonów, z jakiego powodu te urządzenia stały się tak popularne.

Jeszcze przed dwudziestu laty nikt nie przypuszczał, w jakim kierunku będzie się rozwijał rynek telefoniczny. Panowały wówczas wielkie, nieporęczne aparaty, które nie dość że kosztowały fortunę, to poza dzwonieniem niedużo więcej mogły zaoferować. Technologiczny rozwój przyczyniał się do zmniejszenia rozmiarów sprzętu, jednak dopiero wynalazek firmy Apple sprawił, że rynek telefonów komórkowych wygląda obecnie tak jak wygląda. Jedno trzeba przyznać, szef tej firmy był wizjonerem, i wiedział jak te wizje wprowadzić w życie.
samsung galaxy 2
Wprowadził: Chris F
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie zapomnij o pokrowcu

Komórkowa moda dosięgła wszystkich, zaś nowy futerał emocjonuje nas równie mocno jak nowy telefon. Wzbogacony o etui, telefon jest w dobrym stanie, więc działa bez zarzutu i dłużej możemy go używać.
Klawiatura
Wprowadził: montillon.a
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wpływ postępu technologii na rozwój klawiatur

Progres technologiczny dzisiejszych lat oddziałuje również na postęp klawiatur, które są stałym elementem wielu akcesoriów technologicznego. Rodzajów jest dużo, od foliowych –niedrogich, wytrzymałych, mających wiele możliwości, po dotykowe – mniej odporne, ale za to nowoczesne i estetyczne.
android
Wprowadził: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zaawansowane telefony komórkowe – jakie możliwości gwarantują człowiekowi oraz w jaki sposób wybrać model najlepszy dla siebie?

Początki telefonów były bardzo skromne. Duże, nieporęczne modele stanowiły jednak prawdziwy przełom w porozumiewaniu się na odległość, które było dotychczas możliwe jedynie przy pomocy listów. Z biegiem czasu jednak telefony stacjonarne stawały się coraz bardziej zaawansowane, co pozwoliło na prowadzenie bezproblemowych rozmów.
smartphone

W czym pomagają nam niektóre aplikacje? Z pewnością to duże udogodnienie jeżeli chodzi o bankowość elektroniczną

Razem z rozwojem nowych technologii zmienił się sposób korzystania z usług bankowych. W dzisiejszych czasach oprócz wizyty w placówkach banku lub korzystania z usług banku przez Internet pojawiła się możliwość używania aplikacji mobilnej w naszym telefonie.
sony
Wprowadził: Sony
Treści źródłowe: Sony

Telefony oraz smartfony spełniające potrzeby wielu klientów a także akcesoria, które ochronią twój telefon przed uszkodzeniem

Telefony komórkowe są niemal nieodłącznymi akcesoriami każdej osoby. W obecnych czasach służą nie tylko do wykonywania połączeń, ale również do oglądania filmów bądź wykonywania zdjęć. Z roku na rok pojawiają się coraz nowsze rozwiązania w tej dziedzinie.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.