Apple

Co ma w sobie ipad apple?

Propozycja marki Apple sprzedaje się na rynku rewelacyjnie. Producent znakomicie rozumie potrzeby i wymagania konsumentów, dlatego potrafi tak dobrze wstrzelić się w ich oczekiwania. Szczególnie popularny, i to nie od dziś, ipad apple to rozwiązanie bardzo często wybierane. Wielość funkcji, najwyższa jakość dobranych do jego stworzenia materiałów oraz niesamowity komfort połączenia skłania coraz więcej osób do postawienia na takie wyposażenie. Znakomita jakość sprzętu jest dla użytkowników najważniejsza.

Współczesne inteligentne komórki nowej generacji

Rozwój w kwestii telefonów mobilnych jest szokujący. Jeszcze dziesięciolecie temu w szerokim użyciu były aparaty z czarno-białym monitorem, przydatne akcesoria w stylu odtwarzania muzyki były istnym luksusem. W czasie minionej dekady pojawily się iuzyskały gigantyczną popularność tak zwane „sprytne telefony”. Dzisiejsze telefony to w zasadzie małe komputerki. Ciekawostka jest fakt, że przeciętny aparat z 2013 roku ma dużo większą moc obliczeniową od szybkiego peceta sprzed dziesięciu lat!
Samsung GALAXY S 4
Wprowadził: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Najpopularniejsze elektroniczne gadżety jakie warto kupić

Od kilkunastu lat otacza nas coraz większa ilość urządzeń elektronicznych. Jedni uważają, że nastąpi koniec realnych kontaktów międzyludzkich, ponieważ mając telefon z dostępem do internetu, tablet, konsolę do gier i inne tego rodzaju przedmioty nie będziemy już potrzebować osobistych kontaktów z innymi osobami.
Supertelefon z układem Tegra 3
Wprowadził: Tabasco PR
Treści źródłowe: Tabasco PR

Opłacalna branża - smartfony

Przez pewien okres aplikacje mobilne były dostępne wyłącznie dla właścicieli iPhone’ów. Firma Apple była zdecydowanie prekursorem rozwiązań na smartfony. W tym czasie wykształciło się mnóstwo developerów specjalizujących się w programach tylko na urządzenia tej marki. Niewiele później zyskały na popularności telefony z systemem operacyjnym Android.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.