Apple
smartfon
Wprowadził: Vernon Chan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Modne Dodatki dla smartfon'ów

Jedną z najbardziej praktycznych rzeczy w współczesnych smartfonach, że można na nie ściągać mnóstwo różnego oprogramowania. W minionej epoce mobilnej (czyli około 7 lat temu) komórki posiadały wyłącznie pewien zestaw aplikacji, zainstalowanych przez producenta. Tylko niektóre modele pozwalały na dodawanie aplikacji z innych miejsc. Wielka zmiana narodziła się wraz z stworzeniem pierwszych smartfonów – czyli praktycnzie miniaturowych komputerów.
wyświetlacz
Wprowadził: ramesh ayyar
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Etui z własnym zdjęciem - nieszablonowość i ochrona telefonu

Etui to świetny sposób na ochronę własnego telefonu przed niektórymi uszkodzeniami. Oczywiście etui nie spowoduje, że nasz telefon stanie się niezniszczalny, niemniej jednak pomoże nam uchronić telefon przed zarysowaniami albo pęknięciami.
apple
Wprowadził: LeanForward lf
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jakim miejscu w internecie najlepiej szukać macbooków marki Apple?

Kalifornijska marka Apple słynie z wysokiej klasy elektroniki. Jej wytwory są popularne w szczególności w gronie grafików, muzyków i entuzjastów urządzeń komputerowych, powszechnie nazywanych „geekami”. Komputery stacjonarne i przenośne firmy słyną ze stabilności działania, wielkiej pamięci i przede wszystkim bardzo wysokiej jakości designu. Firma jest ponadto jednym z najważniejszych producentów telefonów komórkowych i tabletów.
Aparat cyfrowy BenQ P1410
Wprowadził: BenQ
Treści źródłowe: BenQ

Jakie komputery osobiste są rzeczywiście godne wzięcia pod uwagę?

Dobrze, że w dzisiejszych czasach istnieje tak pokaźny wybór w kwestii komputerów! A więc jeżeli jesteśmy dosyć majętnymi gadżeciarzami, mamy okazję bardzo często kupować przeróżne komputery oraz przednie akcesoria do takowych. Doskonale, iż komputery tak błyskawicznie się rozwijają, bo w końcu autentycznie wszyscy ludzie mają okazję sporo zyskać na tym!
apple, phone
Wprowadził: SpeakingLatino.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Polecane wersje telefonów komórkowych najnowszej technologii

Chyba każdy, kto orientuje się choć trochę w rynku telefonów komórkowych doskonale powinien wiedzieć, co znaczy ugryzione jabłko na obudowie. Smartfony tego producenta są rozpoznawalne na całym świecie i całkiem zasłużenie cieszą się ogromną renomą i popularnością wśród klientów. Już początkowe wersje Apple sprzedawane były w ogromnej ilości, i każdy kolejny model to tylko umacniał. Jednym z przełomów jeżeli chodzi o smarftony Apple stał się apple iphone 4 8gb czarny. Ten model nawet przed premierą wzbudzał mnóstwo emocji, i jak się okazało, nie było to bez przyczyny.
Apple MacBook
Wprowadził: Alejandro Pinto
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie gadżety marki Apple są dziś warte nabycia?

W dniu dzisiejszym niezwykle dużym zaciekawieniem cieszą się wszelkiego typu urządzenia multimedialne. Wielu z nas także nadzwyczaj w szeregu przypadków nie może sobie wyobrazić typowego działania bez ich potężnego wsparcia, jakie zapewniają te rozwiązania multimedialne. W tym miejscu warto także wspomnieć, że to właśnie firma Apple jest przez nas raz za razem chętniej wybierana jako główny dostawca sprzętów muzycznych.
stylowe etui
Wprowadził: Elisa Fair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Kupujemy tablet

Ostatnie czasy to bardzo duży wysyp najróżniejszych tabletów i smartfonów. Urządzenia te są ogromnie popularne, zostając przenośnymi rozrywkowymi centrami. Duże ekrany dotykowe, coraz wydajniejsze procesory i pamięci spowodowały, że dzisiejsze tablety są dużo wydajniejsze niż komputery sprzed dekady.

Producent Apple na pewno potrafi stworzyć świetny sprzęt!

Jeśli w rachubę wchodzą wynalazki z XXI wieku, z pewnością produkty firmy Apple są w czołówce. Choć zapewne sporo osób sądzi, że Apple to najzwyczajniej przereklamowana firma, w żadnym razie nie można akurat tak sądzić. Być może to zwyczajna zazdrość?
telewizor w salonie
Wprowadził: Bonsoni.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie elektroniczne gadżety najchętniej kupujemy?

Grupa ludzi uznaje, że to błogosławieństwo i genialne uproszczenie i że w żadnym wypadku elektroniczne gadżety nie zastąpią prawdziwego kontaktu z ludźmi. I to raczej właśnie oni mają rację. Nie ma co panikować, gadżety i elektroniczne urządzenia, jeżeli korzystamy z nich w granicach rozsądku mogą pomagać w pracy, rozrywce i utrzymaniu kontaktów.

Jak zadbać o własnego Iphone 5?

Wielu z nas nie jest w stanie w czasie dnia powszedniego obyć się bez telefonu komórkowego. Warto w tym miejscu także nadmienić, iż w dzisiejszych czasach telefon komórkowy to nie jedynie i wyłącznie urządzenie elektroniczne służące do realizowania rozmów telefonicznych czy też emitowania zwięzłych wiadomości tekstowych. Zyskał on bowiem niezwykle dużo na swojej funkcjonalności, przez co nierealne wydaje się być działanie bez jego ogromnego wsparcia, które nam przekazuje.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.