Powietrze
dron
Written by: Peter Linehan
Oryginal: http://www.flickr.com

Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

Szukając nowomodnego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do fachowego filmowania z powietrza, warto zaznajomić się z wyrobem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma dużo zalet i nowoczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez biegłych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest naprawdę łatwe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym modelu pojawił się przycisk pauzy, który w razie potrzeby bez ryzyka zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Wprowadził: Dekoral.pl
Treści źródłowe: Dekoral.pl

Masz kłopot ze zbyt suchym powietrzem w pokoju? Zdobądź nawilżacz powietrza

Zachowanie optymalnego poziomu wilgotności powietrza okazuje się znacznie ważniejsze, aniżeli potrafi zdawać się w pierwszej chwili. To, w jakich warunkach spędza się czas, ma ogromny wpływ na samopoczucie, koncentrację, jak także na stan włosów oraz skóry. Trzeba zapewnić sobie odpowiednie warunki w domu i biurze.
odkurzacz
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego warto inwestować odkurzacz centralny?

Parę miesięcy temu na zlecenie jednego z producentów sprzętu sprzętu gospodarstwa domowego zorganizowano sondaż. Zadano pytanie rodakom, które z obowiązków domowych budzą w nich największą niechęć. Jakie były wyniki? Aż 36 procent z nas nie lubi nie lubi mycia naczyń. Widok ułożonych w zlewie naczyń potrafi najszybciej popsuć nam humor. Drugie miejsce zajęło odkurzanie. 29 procent pytanych osób kiepsko znosi wycieczki po domu z odkurzaczem. A wszystko to dlatego, że nie wiedzą o istnieniu odkurzacza centralnego.
logo klimatyzacja
Wprowadził: vetaturfumare
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Złe skutki wilgoci w pokoju

Zbyt duża wilgotność w pomieszczeniach mieszkalnych źle działa na człowieka, zwierzęta domowe oraz rośliny. Oprócz tego w magazynach i halach produkcyjnych może wyrządzić ogromne straty, których usuwanie nie należy do najbanalniejszych i jest dość drogie.
rura
Wprowadził: Armacell
Treści źródłowe: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Zmiany stopni za oknem wymagają od nas większej opieki nad naszym zdrowiem. W podobnych warunkach o przeziębienie nie trudno. Wymęczony organizm, wciąż wystawiany na próby, zaczyna minimalnie szaleć. Kiedy jest zimo nasze mieszkania potrzebują więcej ciepła. I nie ważny sposób uzyskiwania dodatkowych rumieńców na twarzy, bo przez cały czas efekty dogrzewania są podobnie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko obejrzeć swoją skórę. Jeśli zauważymy objawy suchości możemy być nieomal pewni, że w naszym domu mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami takiego powietrza są także kłopoty z układem oddechowym.
wentylator

Zapanuj nad powietrzem

Technika zrobiła duże, duże kroki w ostatnim wieku. Ludzie wiedzą dziś dzięki temu panować właściwie nad wszystkimi możliwymi żywiołami: istnieją melioracje, świetne statki handlowe, militarne i inne. Wyjmujemy spod ziemi złoża naturalne, wiercąc tunele kilka kilometrów pod powierzchnią. Posiadamy urządzenia grzewcze, jakie niemal w całości użytkują energię spalania, nie wspominając już o tym, że płomienie, jakie kiedyś trzeba było rozpalać krzesiwem albo patyczkami, obecnie umie rozniecić pięciolatek przy pomocy zapałki. Zostało jeszcze powietrze – najtrudniejszy do opanowania element, tak samo groźny w nadmiarze, jak te pozostałe, choć najmniej uchwytny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.