Powietrze
klimatyzator
Wprowadził: Klimatop
Treści źródłowe: www.klimatop.pl

Zarazem w nieruchomościach mieszkalnych, jak i firmowych warto mieć osuszacze profesjonalne, jak również instalować klimatyzatory, które będą chłodzić powietrze

Utrzymanie właściwej temperatury w pomieszczeniu, zwłaszcza, jeżeli jest to pomieszczenie biurowe, jest niezwykle istotne. Pomieszczenia do pracy, ale również wnętrza w domu winny osiągać optymalną temperaturę, czyli taką, w której znajdującym się w pomieszczeniu nie jest ani za ciepło, ani za zimno.
dron
Wprowadził: Peter Linehan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą - 3DR SOLO

Poszukując dzisiejszego drona z kamerą najwyższej jakości, przeznaczonego do profesjonalnego filmowania z powietrza, pożądane byłoby zaznajomić się z wyrobem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma multum zalet i dzisiejszych funkcji. Został zaprojektowany przez biegłych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest naprawdę proste i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się guzik pauzy, jaki w razie potrzeby bez ryzyka zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.
Wnętrza w stylu skandynawskim
Wprowadził: Dekoral.pl
Treści źródłowe: Dekoral.pl

Masz kłopot ze zbyt suchym powietrzem w pokoju? Zdobądź nawilżacz powietrza

Zachowanie optymalnego poziomu wilgotności powietrza okazuje się znacznie ważniejsze, aniżeli potrafi zdawać się w pierwszej chwili. To, w jakich warunkach spędza się czas, ma ogromny wpływ na samopoczucie, koncentrację, jak także na stan włosów oraz skóry. Trzeba zapewnić sobie odpowiednie warunki w domu i biurze.
odkurzacz
Wprowadził: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dlaczego warto inwestować odkurzacz centralny?

Parę miesięcy temu na zlecenie jednego z producentów sprzętu sprzętu gospodarstwa domowego zorganizowano sondaż. Zadano pytanie rodakom, które z obowiązków domowych budzą w nich największą niechęć. Jakie były wyniki? Aż 36 procent z nas nie lubi nie lubi mycia naczyń. Widok ułożonych w zlewie naczyń potrafi najszybciej popsuć nam humor. Drugie miejsce zajęło odkurzanie. 29 procent pytanych osób kiepsko znosi wycieczki po domu z odkurzaczem. A wszystko to dlatego, że nie wiedzą o istnieniu odkurzacza centralnego.
logo klimatyzacja
Wprowadził: vetaturfumare
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Złe skutki wilgoci w pokoju

Zbyt duża wilgotność w pomieszczeniach mieszkalnych źle działa na człowieka, zwierzęta domowe oraz rośliny. Oprócz tego w magazynach i halach produkcyjnych może wyrządzić ogromne straty, których usuwanie nie należy do najbanalniejszych i jest dość drogie.
rura
Wprowadził: Armacell
Treści źródłowe: Armacell

Sprawdzone metody na suche powierzchnie.

Zmiany stopni za oknem wymagają od nas większej opieki nad naszym zdrowiem. W podobnych warunkach o przeziębienie nie trudno. Wymęczony organizm, wciąż wystawiany na próby, zaczyna minimalnie szaleć. Kiedy jest zimo nasze mieszkania potrzebują więcej ciepła. I nie ważny sposób uzyskiwania dodatkowych rumieńców na twarzy, bo przez cały czas efekty dogrzewania są podobnie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko obejrzeć swoją skórę. Jeśli zauważymy objawy suchości możemy być nieomal pewni, że w naszym domu mamy do czynienia ze zbyt suchym powietrzem. Innymi skutkami takiego powietrza są także kłopoty z układem oddechowym.
wentylator

Zapanuj nad powietrzem

Technika wykonała duże, duże postępy w ostatnim wieku. Ludzie nauczyli się dzięki niej panować praktycznie nad każdym możliwym żywiołem: istnieją melioracje, wspaniałe statki transportowe, wojenne i inne. Wydzieramy ziemi złoża naturalne, drążąc korytarze parę kilometrów pod powierzchnią. Posiadamy urządzenia grzewcze, które niemal w stu procentach wykorzystują energię spalania, nie wspominając już o tym, że płomienie, jakie kiedyś trzeba było rozpalać krzesiwem albo deseczkami, obecnie potrafi rozpalić pięciolatek przy pomocy zapałki. Jest jeszcze powietrze – najtrudniejszy do opanowania element, tak samo niebezpieczny w nadmiarze, jak wszystkie pozostałe, choć najmniej uchwytny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.